Umývačka/umývač osobných vozidiel

RIJA - Bavaria, s.r.o.

Miesto práce
Dražovská, Nitra
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Základná mzda je 500,- EUR + zaujímavá odmena za výkon

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- umývanie a konzervovanie karosérií vozidiel
- čistenie interiérov vozidiel
- nalepovanie a odstraňovanie reklamných fólií
- udržiavanie vozidiel v predajni v čistom stave
- iné doplnkové a pomocné práce v servise vozidiel

- príjemný kolektív a dobre vybavené pracovné prostredie
- práca v stabilnej spoločnosti
- odmeňovanie úmerne kvalite a množstvu vykonanej práce

Životopisy a súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov zasielajte na adresu: [email protected], do predmetu uveďte "Umývačka – umývač vozidiel"
Z časových dôvodov sa ozveme len vybraným kandidátom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, iné podobné

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosť v uvádzanej oblasti výhodou
- bezúhonnosť
- chuť pracovať a zodpovedný prístup k práci

Sme spoločnosť, ktorá dlhoročne úspešne pôsobí v oblasti predaja a servisu vozidiel značky BMW a predaja príslušenstva a náhradných dielov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2721584  Dátum zverejnenia: 13.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mzda je 500,- EUR + zaujímavá odmena za výkon