Predajca náhradných dielov a príslušenstva - Skladník/-čka

RIJA - Bavaria, s.r.o.

Miesto práce
Dražovská 17, Nitra-Zobor
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základná zložka mzdy je od 500 EUR + pravidelné mesačné odmeny, celková brutto mzda sa pohybuje od 1.000 EUR (upresňujúce detaily na pracovnom pohovore)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prijímanie objednávok od externých odberateľov
- preberanie a zaskladňovanie dodávok tovaru z centrálneho skladu
- vedenie skladovej evidencie
- vedenie ostatnej obchodnej agendy
- obsluha klientov v predajni
- poskytovanie informácií o tovare cez telefón
- vyskladňovanie dielov pre potreby servisu
- vyskladňovanie tovaru pre externých odberateľov
- vystavovanie faktúr a dodacích listov, spolupráca so špedičnými firmami
- nakladanie zásielok pre externých odberateľov
- kontrola došlých platieb, komunikácia s neplatičmi
- starostlivosť o poriadok a čistotu v skladových priestoroch
- starostlivosť o sklad nových aj klientskych sezónnych kolies
- riešenie reklamácií
- predpoklady pre občasné zastupovanie na recepcii firmy vítané

- príjemný kolektív a dobre vybavené pracovné prostredie
- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti
- motivujúce ohodnotenie podľa výkonu
- pravidelná mzda
- príspevok na stravovanie, pitný režim
- zaujímavé zľavy pre zamestnancov

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom, fotografiou a súhlasom so spracovaním Vašich osobných údajov zasielajte na adresu: karierabmw@araver.sk, do predmetu uveďte "Predajca náhradných dielov a príslušenstva / Skladník"
Z časových dôvodov sa ozveme len vybraným kandidátom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.6.2018 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, iné podobné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- skúsenosť v oblasti práce s náhradnými dielmi výhodou
- bezúhonnosť
- chuť pracovať a zodpovedný prístup k práci
- komunikatívnosť
- orientácia na zákazníka

Sme spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti predaja, servisu vozidiel značky BMW, predaj príslušenstva a náhradných dielov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Drážovská 17
949 01 Nitra

Kontakt

ID: 2244521   Dátum zverejnenia: 14.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná zložka mzdy je od 500 EUR + pravidelné mesačné odmeny, celková brutto mzda sa pohybuje od 1.000 EUR (upresňujúce detaily na pracovnom pohovore)