Elektronik - diagnostik BMW

RIJA - Bavaria, s.r.o.

Miesto práce
Drážovská ul. 17, Nitra, okres Nitra
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- diagnostika porúch elektrických rozvodov a elektroniky
- oprava-výmena elektrických a elektronických komponentov
- programovanie systémov vozidiel
- ostatné údržbové a opravárenské práce podľa potreby servisu

- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti v autorizovanom servise
- možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu formou pravidelných certifikovaných školení
- špičkové technické vybavenie dielne
- pravidelná mzda
- motivujúce platové ohodnotenie podľa výkonu
- odmena za odpracované roky
- príspevok na stravovanie, pitný režim
- zaujímavé zľavy pre zamestnancov

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom a súhlasom so spracovaním Vašich osobných údajov zasielajte na adresu: [email protected], do predmetu uveďte "Elektronik - diagnostik osobných vozidiel"
Z časových dôvodov sa ozveme len vybraným kandidátom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, strojárske

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Elektronik - diagnostik osobných vozidiel

Počet rokov praxe

3

- bezúhonnosť
- prax ako Elektronik - diagnostik osobných vozidiel
- výhodou sú základné znalosti elektroniky vozidiel práca s PC
- chuť pracovať a zodpovedný prístup k práci

Sme spoločnosť, ktorá dlhoročne úspešne pôsobí v oblasti predaja a servisu vozidiel značky BMW a predaja príslušenstva a náhradných dielov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1374556  Dátum zverejnenia: 19.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou