Можливість для людей з України

Elektrotechnik

Right Job - Personálna agentúra s.r.o.

Miesto práce
Levice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Zodpovednosť za bezproblémový chod a technické oprav plniacich liniek a zariadení
-Vykonávať bežné mechanické /elektrické zásahy pre rýchle odstránenie poruchy a obnovu prevádzky
-Plnenie pracovných úloh podľa plánu údržby
-Definovať základnú potrebu náhradných dielov.
-Evidencia problémov, porúch a technických opráv
-Monitorovať stav plniacich liniek - sledovať opotrebovanie, funkčnosť

Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- dochádzkový bonus
- individuálny bonus ( vyplácaný na mesačnej báze)
- možnosť ubytovania

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Jedna z hlavných európskych spoločností pre zmluvnú výrobu.
Poskytovanie vývojových, výrobných a baliacich služieb pre aerosólové a tekuté produkty, využíva najmodernejšie technológie, automatizáciu na vysokej úrovni, spája v sebe dlhoročné skúsenosti a sieťové know-how. Garantuje excelentný servis a výkon s 360° zameraním na zákazníka, od identifikácie nového konceptu až po finálnu realizáciu projektu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik, elektrikár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

- platná Vyhl.č. 508/2009 Z.z.(§ 21prip.22) je podmienkou
- technické myslenie a technické zručnosti

Personálna agentúra pôsobiaca na Slovensku, ČR a Maďarsku
ID: 4595079  Dátum zverejnenia: 5.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac