Hypotekárny maklér

RIEŠIME BÝVANIE

Svätoplukova 30, 821 08 Bratislava, Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Okrem každodennej spolupráce s našimi maklérmi budete dbať na to, aby naši klienti dostali najlepší servis a podmienky pri financovaní ich bývania. Vaša predošlá skúsenosť je preto určite výhodou.

PONÚKAME VÁM NAJLEPŠIU STOLIČKU
Tým, že budete jediný hypotekárny maklér v kancelárii plnej realitných agentov, o prácu určite nebude núdza. Okrem toho budete súčasťou skvelého tímu s kľúčovými hodnotami:

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a chceli by ste byť interným hypotekárnym maklérom v našom tíme, pošlite nám, prosím, Váš štrukturovaný životopis a fotku na našu mailovú adresu kariera@riesimebyvanie.sk. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.12.2017 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Na tejto stoličke bude sedieť organizovaný človek s príjemným vystupovaním, ktorého v otázkach financovania nič neprekvapí. Mal by mať chuť učiť sa nové veci, byť schopný pracovať samostatne a mať rád kávu, lebo tá naša je NAJ. ;)

RIEŠIME BÝVANIE je renomovanou realitnou kanceláriou, ktorá už vyše 10 rokov úspešne posúva úroveň služieb na slovenskom realitnom trhu kombináciou prísnych štandardov a inovácií.

CEO kancelárie je MARTIN ČAPO, arbiter TV relácie Nové bývanie, autor knihy Kupujeme/Predávame nehnuteľnosť a viceprezident Národnej asociácie realitných kancelárií.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

realitná kancelária RIEŠIME BÝVANIE
Svätoplukova 30
821 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martin Čapo
Tel.: 0948 486 363
E-mail: poslať životopis
ID: 1060561   Dátum zverejnenia: 28.11.2017