Technik automatizácie

Ricor s. r. o.

Miesto práce
Prologis Park Nitra - DC1, Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 830 - 2 130 EUR/mesiacMzda od 1830 EUR brutto v závislosti od praxe kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečenie chodu robotov ABB v dvoj-trojzmennej prevádzke
• Vykonávania preventívnej a prediktívnej údržby,
• Kontrola preventívnej a prediktívnej údržby, riešenie technických problémov,
• Zabezpečenie optimalizácie priebehu výroby, návrhy optimalizácie vrátane realizácie
• Vedenie evidencie opráv v systéme pre údržbu
• Kontrola dodržiavania bezpečnosti používaného zariadenia

Práca na 3 zmeny. V prípade potreby flexibilita podľa požiadaviek.

- Príspevok na dopravu 60€
- Príplatky za prácu v noci a nadčas
- Odporúčací bonus vo výške 600 €
- Po 12 mesiacoch nárok na čiastkový 13-ty plat
- Mladý a príjemný kolektív
- Možnosť kariérneho rastu

Vopred ďakujeme za prejavený záujem a dôveru a zaslané CV. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí vyhovujú vyššie uvedený požiadavkám.

Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• skúsenosti s ABB / inými robotmi výhodou
• skúsenosti s odporovým zváraním, nitovaním výhodou
• technické vedomosti o elektrike,
hydraulike, pneumatike, mechanike výhodou
• základné čítanie elektrických a pneumatických schém
• vedomosti o technických zariadeniach a procesoch
• usilovnosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť, ochota pracovať na sebarozvoji, kreatívne myslenie a snaha
dosahovať výsledky

• ovládanie anglického jazyka výhodou

Výroba dielov pre automobilový priemysel.
www.ricor.co.uk
ID: 4169067  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 830 EUR/mesiac