Obchodný zástupca

RICOM gas s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
1 700 EUR/mesiacPrémie podľa obratu pridelených zákazníkov po skúšobnej dobe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť RICOM gas s.r.o., predajca komínových systémov, hľadá do svojho tímu obchodného zástupcu.

Čo vás čaká:
Komunikácia so zákazníkmi, hľadanie nových zákazníkov, marketingové akcie.

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať:
Komunikatívnosť, zmysel pre poriadok, príjemné vystupovanie, znalosť práce na PC, obchodného ducha.

Výhodou bude, ak budete vedieť:
Znalosť informačného systému POHODA, znalosť problematiky komínových systémov, spoľahlivosť a starostlivosť, prozákaznícky prístup.

Čo vám môžeme ponúknuť:
Firemný automobil, notebook, mobil.
Práca v jednosmennej prevádzke.
Dobré platové ohodnotenie.
Prémie podľa obratu pridelených zákazníkov.
Príjemný kolektív.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Naša spoločnosť sa zaoberá výrobou a predajom komínových systémov materskej českej spoločnosti RICOM gas s.r.o, ktorá pôsobí na českom trhu od roku 2001. Ako úspešná firma sa neustále rozrastáme, v roku 2023 sme otvorili svoju prvú pobočku v SR, v Bratislave.
ID: 4543499  Dátum zverejnenia: 5.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac