Zriaďovač na ručné valcovanie (2 zmeny) - priemerná mzda 1200 € mesačne + náborový bonus 500 €

RIBE Slovakia, k.s.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ASAP
1 200 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda 1200 - 1600 € obsahuje základnú zložku mzdy + príplatky, prémie, bonusy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

nastavovanie strojov na jednotlivé zákazky, udržiavanie chodu strojov v predpísaných znakoch kvality počas pracovných zmien, kontrola výrobkov, zaznamenávanie parametrov do príslušnej dokumentácie.
Aktuálna potreba práce je na 3 - 4 zmeny

- možnosť zaškolenia v materskej firme v Nemecku
- pracovný pomer na dobu neurčitú
- náborový bonus 500 €
- v prípade potreby zabezpečíme ubytovanie
- stabilné pracovné miesto s dobrým kolektívom
- mesačné výkonnostné prémie (10% zo zákl.mzdy)
- príplatok za prácu v hlučnom prostredí (0,72 €/hod.)
- motivujúce mzdové ohodnotenie
- každoročná valorizácia tarifných miezd
- zaškolenie pod dohľadom skúseného zamestnanca
- zvýhodnený príspevok na stravovanie (stravný lístok v hodnote 4,50 € za doplatok 1 €)
- doplnkové dôchodkové sporenie (2% hrubej mzdy mesačne)
- príspevky zo sociálneho fondu
- REKONDIČNÉ POBYTY NA 7 DNÍ v kúpeľoch zdarma

žiadosti a životopisy zasielajte e-mailom. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické odbory, strojárstvo

Počet rokov praxe

2

technická a manuálna zručnosť, čítanie technických výkresov,
predchádzajúce skúsenosti s prácou na výrobných zariadeniach min. 2 roky,
profesionálny a seriózny prístup k práci, zodpovednosť, komunikatívnosť, ochota vzdelávať sa,
ochota pracovať na zmeny

Zahraničná stabilná firma s viac ako 100 ročnou históriou, zaoberajúca sa výrobou a predajom spojovacieho materiálu, skrutiek predovšetkým pre automobilový priemysel,
poskytovanie služieb v chemicko-tepelnom spracovaní kovov, montáži skrutiek a povrchových úprav kovov.
Informácie pre uchádzačov o zamestnanie vrátane informácie o spracovaní osobných údajov nájdete na našej webovej stránke www.ribe.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4429641  Dátum zverejnenia: 30.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac