Inžinier kvality

RIBE Slovakia, k.s.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
1 600 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy od 1600 € (v závislosti od seniority uchádzača môže byť ponúknutá vyššia nástupná mzda) + prémie, bonusy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do výrobného závodu v Dubnici nad Váhom hľadáme kandidáta/kandidátku, ktorého hlavnou náplňou práce bude:

- preberanie zákazníckych reklamácií, ich preverenie a zapisovanie do interného systému
- spracovanie reklamácií v zákazníckych portáloch
- podávanie informácií danému zákazníkovi o aktuálnom stave spracovania danej reklamácie a jej ďalšom riešení
- riešenie zákazníckych e-mailových hlásení/sťažností
- vyjednávanie so zákazníkom s cieľom čo najefektívnejšieho vyriešenia reklamácie
- spracovávanie prichádzajúcich hovorov zákazníkov v súvislosti s reklamáciami od zákazníka, odpovedanie na dotazy telefonicky, emailom, písomne alebo osobne
- zabezpečenie eskalácie a včasného vyriešenia problémov, v prípade, ak ich nevie riešiť osobne
- proaktívne riešenie vzniknutých reklamácií priamo u zákazníka (zahraničie)
- spolupráca s kolegami z iných oddelení spoločnosti
- práca so systémom SAP
- vytváranie 8D-reportov
- školenia zamestnancov na základe danej reklamácie
- pravidelný reporting nadriadenému

- práca v medzinárodnej spoločnosti s viac ako 100 ročnou tradíciou
- každoročné prehodnocovanie platu
- možnosť ďalšieho vzdelávania v odbore
- mesačné výkonnostné prémie (10% základnej mzdy)
- letná a zimná odmena (13. a 14. plat)
- odmena za zlepšovacie návrhy

V prípade, že vás naša pracovná ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky alebo e-mailom za účelom dohodnutia termínu osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• prax vo výrobnej spoločnosti ako inžinier kvality (ideálne automotive) minimálne 3 roky
• aktívna znalosť nemeckého jazyka (preferovaný), prípadne anglického jazyka
• výborné komunikačné, prezentačné a organizačné schopnosti
• rozvinuté vyjednávacie schopnosti, vysoká miera aktivity
• skúsenosti so spracovaním 8D reportov, spracovaním zákazníckych reklamácií a ich následným vyhodnotením
• práca so zákazníckym portálom (reklamačnými konaniami) BMW, VW, Mercedes výhodou
• skúsenosť s prácou v zákaznickom servise výhodou
• ochota vycestovať v prípade potreby k zákazníkom (zahraničie)
• pro-zákaznícky orientovaný prístup
• ochota vzdelávať sa

Zahraničná stabilná firma s viac ako 100 ročnou históriou, zaoberajúca sa výrobou a predajom spojovacieho materiálu, skrutiek predovšetkým pre automobilový priemysel,
poskytovanie služieb v chemicko-tepelnom spracovaní kovov, montáži skrutiek a povrchových úprav kovov.
Informácie pre uchádzačov o zamestnanie vrátane informácie o spracovaní osobných údajov nájdete na našej webovej stránke www.ribe.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4081566  Dátum zverejnenia: 14.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac