Montážna pracovníčka / Montážny pracovník

RIBE Slovakia, k.s.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
625 EUR/mesiacMesačná mzda od 875 - 975 € v závislosti od zaradenia do 3 alebo 4 zmennej prevádzky. Mesačná mzda obsahuje základnú zložku mzdy 625 €, príplatky a bonusy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž komponentov podľa výrobnej špecifikácie,
- ručné triedenie
- manipulácia s materiálom
- 100%-ná kontrola kvality produkcie
- zapisovanie údajov do predpísanej dokumentácie
- jednoduchá práca bez fyzickej záťaže, vhodná aj pre ženy

- mesačné prémie (15% zo základnej mzdy)
- príplatok za prácu v hlučnom prostredí (0,71 €/hod.)
- pravidelné prehodnocovanie platu
- letná a zimná odmena
- zaškolenie pod dohľadom skúseného zamestnanca
- doplnkové dôchodkové sporenie

V prípade záujmu o inzerované pracovné miesto je potrebné zaslať svoj životopis na [email protected]. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť
dobrý zrak
precíznosť, orientácia na detail
predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícii vítané
ochota pracovať v 3 zmennej resp. 4 zmennej prevádzke

Zahraničná stabilná firma s viac ako 100 ročnou históriou, zaoberajúca sa výrobou a predajom spojovacieho materiálu, skrutiek predovšetkým pre automobilový priemysel,
poskytovanie služieb v chemicko-tepelnom spracovaní kovov, montáži skrutiek a povrchových úprav kovov.
Informácie pre uchádzačov o zamestnanie vrátane informácie o spracovaní osobných údajov nájdete na našej webovej stránke www.ribe.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3980753  Dátum zverejnenia: 24.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 625 EUR/mesiac