Disponent zákazníckeho servisu - priemerná mesačná mzda 1700 €

RIBE Slovakia, k.s.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
1 700 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy od 1700 zahŕňa základnú mzdu + prémie a bonusy. Detailná kalkulácia hrubej mzdy bude prezentovaná na pracovnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do výrobného závodu v Nitre hľadáme kandidáta/kandidátku, ktorého hlavnou úlohou bude najmä:

- starostlivosť o pridelenú skupinu zákazníkov
- zodpovednosť za realizáciu dispozície a prepravy zákazníckych objednávok
- aktívna komunikácia so zákazníkom (zahraničným)
- sledovanie dodržiavania objednaných a prepravných požiadaviek (objednávok) zákazníkom v požadovanom čase
- aktívna práca so zákazníckym portálom
- správa kmeňových dát v databáze stálych zákazníkov
- účasť pri riešení reklamácií
- pravidelný reporting nadriadenému

- zaškolenie v materskej firme v Nemecku (1-2 mesiace)
- práca v medzinárodnej spoločnosti s viac ako 100 ročnou tradíciou
- každoročné prehodnocovanie platu
- možnosť ďalšieho vzdelávania v odbore
- mesačné výkonnostné prémie (10% základnej mzdy)
- odmena za zlepšovacie návrhy
- benefity zo sociálneho fondu

V prípade, že vás naša pracovná ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis v slovenskom a nemeckom jazyku. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky alebo e-mailom za účelom dohodnutia termínu osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• prax v oblasti dispo / logistiky / zákazníckeho servisu vo výrobnej spoločnosti nutná
• aktívna znalosť nemeckého jazyka - denná komunikácia
• výborné komunikačné a organizačné schopnosti
• pro-zákaznícky orientovaný prístup, orientácia na obchod a dosahovanie výsledkov
• dynamická osobnosť
• ochota vzdelávať sa

Zahraničná stabilná firma s viac ako 100 ročnou históriou, zaoberajúca sa výrobou a predajom spojovacieho materiálu, skrutiek predovšetkým pre automobilový priemysel,
poskytovanie služieb v chemicko-tepelnom spracovaní kovov, montáži skrutiek a povrchových úprav kovov.
Informácie pre uchádzačov o zamestnanie vrátane informácie o spracovaní osobných údajov nájdete na našej webovej stránke www.ribe.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3951245  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac