Zriaďovač - priemerná mzda 1500 - 1800 € mesačne + náborový bonus 500 €

RIBE Slovakia, k.s.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ASAP
Od 1 500 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda 1500 - 1800 € obsahuje základnú zložku mzdy + príplatky, prémie, bonusy. Detailný rozpis mzdy bude komunikovaný na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

nastavovanie strojov na jednotlivé zákazky, udržiavanie chodu strojov v predpísaných znakoch kvality počas pracovných zmien, kontrola výrobkov, zaznamenávanie parametrov do príslušnej dokumentácie.
NUTNÁ znalosť čítania technickej dokumentácie a aktívnej práce s ňou
Aktuálna potreba práce je na 3 zmeny - neskôr 4 zmenná prevádzka
Po presťahovaní do nového závodu (2024) je plánovaná permanentná 4 zmenná prevádzka aj s nárokom na následné príplatky za soboty/nedele ...

- možnosť zaškolenia v materskej firme v Nemecku
- pracovný pomer na dobu neurčitú
- náborový bonus 500 €
- stabilné pracovné miesto s dobrým kolektívom
- mesačné výkonnostné prémie (10% zo zákl.mzdy)
- príplatok za prácu v hlučnom prostredí (0,87 €/hod.)
- motivujúce mzdové ohodnotenie
- každoročná valorizácia tarifných miezd
- zaškolenie pod dohľadom skúseného zamestnanca
- zvýhodnený príspevok na stravovanie (stravný lístok v hodnote 5,85 € za doplatok 1,50 €)
- doplnkové dôchodkové sporenie (2% hrubej mzdy mesačne)
- príspevky zo sociálneho fondu
- REKONDIČNÉ POBYTY NA 7 DNÍ v kúpeľoch zdarma

žiadosti a životopisy zasielajte e-mailom. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky za účelom dohodnutia termínu pracovného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické odbory, strojárstvo

Počet rokov praxe

1

technická a manuálna zručnosť,
nutná znalosť čítania technických výkresov a práce s nimi ,
predchádzajúce skúsenosti s prácou na výrobných zariadeniach min. 1 rok,
profesionálny a seriózny prístup k práci,
zodpovednosť,
ochota vzdelávať sa a pracovať na zmeny,
dodržiavanie disciplíny a pokynov nadriadeného

Zahraničná stabilná firma s viac ako 100 ročnou históriou, zaoberajúca sa výrobou a predajom spojovacieho materiálu, skrutiek predovšetkým pre automobilový priemysel,
poskytovanie služieb v chemicko-tepelnom spracovaní kovov, montáži skrutiek a povrchových úprav kovov.
Informácie pre uchádzačov o zamestnanie vrátane informácie o spracovaní osobných údajov nájdete na našej webovej stránke www.ribe.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 3397440  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac