Obsluha kovoobrábacích strojov - priemerná mzda 1000 - 1100 € mesačne

RIBE Slovakia, k.s.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
01.04.2022
1 000 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda 1000 - 1100 € zahŕňa základnú mzdy, príplatky, prémie, bonusy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obluha stroja podľa pracovných inštrukcií, samokontrola vyrobených kusov, kontrola kvality, ručné triedenie vyrobených kusov, iné obslužné práce.
Práca v 3-zmennej prevádzke
Práca vhodná pre mužov aj pre ženy.
Pracovné miesto obsadzujeme na dobu určitú. Po ukončení doby určitej bude prehodnotená možnosť ďalšej spolupráce.

- stabilné pracovné miesto s dobrým kolektívom
- mesačné výkonnostné prémie (15% zo zákl.mzdy)
- príplatok za prácu v hlučnom prostredí (0,72 €/hod.)
- príplatok cez víkend platený nad rámec zákonníka práce
- nadčasy platené nad rámec zákonníka práce
- každoročná valorizácia tarifných miezd
- letná a zimná prémia (13.,14. plat)
- zaškolenie pod dohľadom skúseného zamestnanca
- stravovanie
- doplnkové dôchodkové sporenie
- príspevky zo sociálneho fondu
- rekondičný pobyt v kúpeľoch na 7 dní zdarma

žiadosti a životopisy zasielajte e-mailom. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

profesionálny a seriózny prístup k práci, zodpovednosť, komunikatívnosť, ochota vzdelávať sa, ochota pracovať na zmeny

Zahraničná stabilná firma s viac ako 100 ročnou históriou, zaoberajúca sa výrobou a predajom spojovacieho materiálu, skrutiek predovšetkým pre automobilový priemysel,
poskytovanie služieb v chemicko-tepelnom spracovaní kovov, montáži skrutiek a povrchových úprav kovov.
Informácie pre uchádzačov o zamestnanie vrátane informácie o spracovaní osobných údajov nájdete na našej webovej stránke www.ribe.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3373617  Dátum zverejnenia: 25.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac