Elektrikár

RIBE Slovakia, k.s.

Miesto práce
Ilava
Termín nástupu
01.06.2018
základná nástupná mzda 640 + zvýšenie po skončení skúšobnej doby + zvyšovanie základných miezd každoročne v priemere o 5% + prítomnostná prémia 50 € + mesačné prémie do 15% + 13. a 14. plat + ďalšie príplatky vo výške 100 - 150 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- 3-zmenná prevádzka
- Vykonávanie pravidelných údržbárskych kontrol zariadení
- Vykonávanie preventívnych prehliadok v zmysle interných predpisov
- Sledovanie technického stavu zariadení, zisťovanie a následné odstraňovanie porúch
- Montáž a elektrická inštalácia strojov a zariadení
- Vedenie záznamov a požadovanej dokumentácie

- stabilné pracovné miesto
- príspevok na DDP
- možnosť vzdelávania
- mesačné prémie do 15%
- dochádzkový bonus 50€ mesačne
- letná a zimná prémia (13. a 14. plat)
- príplatok za prácu v hlučnom prostredí (0,5518 € / hod.)
- príplatky za prácu nadčas nad rámec zákonníka práce
- každoročné prehodnocovanie platu

V prípade záujmu o inzerovanú pracovnú pozíciu nám zašlite svoj životopis, príp. doručte osobne. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky za účelom dohodnutia termínu pracovného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrikár

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- držiteľ osvedčenia vyhlášky 508/2009 Z.z. § 21, §22
- Samostatnosť, technické myslenie

Zahraničná stabilná firma s viac ako 100 ročnou históriou, zaoberajúca sa výrobou a predajom spojovacieho materiálu, skrutiek predovšetkým pre automobilový priemysel,
poskytovanie služieb v chemicko-tepelnom spracovaní kovov, montáži skrutiek a povrchových úprav kovov.
Informácie pre uchádzačov o zamestnanie vrátane informácie o spracovaní osobných údajov nájdete na našej webovej stránke www.ribe.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3363445  Dátum zverejnenia: 15.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná nástupná mzda 640 + zvýšenie po skončení skúšobnej doby + zvyšovanie základných miezd každoročne v priemere o 5% + prítomnostná prémia 50 € + mesačné prémie do 15% + 13. a 14. plat + ďalšie príplatky vo výške 100 - 150 €