Personálny a mzdový referent

RIALTO s.r.o.

Miesto práce
9. mája 636, 980 55 Klenovec
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiacMáme zákonnú povinnosť zverejniť v inzerovanej pozícií základnú zložku mzdy. Na pohovore starostlivo posúdime Vašu kvalifikáciu, predpoklady a skúsenosti, ktoré budú zohľadnené v ponuke platových podmienok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovnú personálnu a mzdovú referentku, ktorej kľúčovou zodpovednosťou bude vedenie personálnej evidencie zamestnancov, práca s dokladmi, zhromažďovanie informácií alebo údajov v spoločnosti.
K pracovnej náplni bude tiež patriť:
• personálna a mzdová agenda – dodanie podkladov k nástupu pre personálne oddelenie pre novoprijatých zamestnancov a pri ukončení pracovného pomeru,
• evidencia zamestnancov,
• spracovávanie dochádzky – práca v dochádzkovom systéme ATOS,
• zaznamenávanie informácií o zamestnancoch – osobné údaje, odmeny, prémie, daňové údaje, dochádzka, hodnotenie výkonnosti,
• denná administratíva – reporty dochádzky, vypracovávanie na dennej báze stav zamestnancov.

Čo Vám ponúkame ?
• Prácu v jednej z najstabilnejšej a finančne najspoľahlivejšej spoločnosti na SR
• Atraktívne platové ohodnotenie
• Dochádzkový bonus
• Vernostný bonus
• Možnosť stravovania sa v priestoroch závodu, pričom zamestnanec si dopláca za stravnú jednotku len 1,30€/obed
• Podporu výučby Anglického a Talianskeho jazyka
• Masáže
• 3 x ročne odmeny vyplácané na základe prosperity spoločnosti v predchádzajúcom kalendárnom roku
• Dopravu do zamestnania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Personalistika, administratíva, mzdy
3

Sme stabilný, dynamicky sa rozvíjajúci výrobný závod, s takmer 1800 zamestnancami už od roku 1992.
Sme súčasťou Tecnica Group, ktorý je popredný výrobca športovej obuvi a na trhu s obuvou a zimnými športovými potrebami vlastní známe značky ako : Tecnica (lyžiarske topánky a obuv), Nordica (lyže a topánky), Moon Boot (obuv), LOWA (turistické topánky a outdoorové oblečenie), Blizzard (lyže) a Rollerblade (inline korčule).
V rámci našich štyroch výrobných závodov na Slovensku s celkovým počtom zamestnancov do 1800, vyvážame 99% našej produkcie do celého sveta. Tieto značky zachovávajú štandard nemeckej a talianskej kvality.

Tecnica Group is a leading sportswear manufacturer in the market of footwear and winter sports equipment, and owns well-known brands such as: Tecnica (ski boots and footwear), Nordica (skis and boots), Moon Boot® (footwear), Lowa (hiking boots and outdoor wear), Blizzard (skis) and Rollerblade® (inline skates).
Our brands are recognised as the world's most powerful sportwear brands, creating amazing experience through outstanding products.
Within our four production plants in Slovakia with total workforce up to 1800 we export 99% of our production worldwide. The brands upholds the standard of Italian and German excellence, designing and producing outdoor wear that is unique and highly valued.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

RIALTO s r.o.
Obuvnícka 428
958 01 Partizánske

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Natália Švarbová
Tel.: +421910541865
E-mail: poslať životopis
ID: 4011086  Dátum zverejnenia: 18.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac