IT špecialista

RIALTO s.r.o.

Miesto práce
Bošany
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiacOd 900 EUR/mesiac - Základná výška mzdy závisí od praktických skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečenie prevádzky, funkčnosti a údržby informačného systému
spoločnosti a IT zariadení (pracovných staníc, klientskych počítačov,
notebookov a tlačiarní );
• zabezpečenie bezproblémového chodu operačných systémov, štandardných
aplikácií, IT hardvéra;
• vykonávanie inštalácií OS a štandardného softvéru, inštalovanie IT techniky
koncovým užívateľom;
• operatívne riešenie problémov;
• poskytovanie IT podpory a servisu užívateľom vo všetkých pobočkách
spoločnosti.

Ponúkame:
• prácu v medzinárodnej spoločnosti s vedúcim postavením na trhu;
• možnosť osobného rozvoja a profesného rastu;
• zodpovedajúce platové ohodnotenie a zamestnanecké výhody;
• školenie potrebné na výkon práce.

Miesto výkonu práce je vo výrobnej prevádzke v Bošanoch, ďalšie naše pobočky sú v Nitrianskom Pravne v Handlovej a v Klenovci.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

odborné s technickým zameraním (IT, elektrotechnické výhodou)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Operačné systémy MS - pokročilý
MS Office - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• schopnosť analyzovať a riešiť problémy
• tímová práca
• spoľahlivosť, zodpovedný prístup a flexibilita
• komunikačné schopnosti
• ochota neustále sa vzdelávať

Ako člen skupiny Tecnica Group a svetový líder v oblasti športovej obuvi vyrábame v našich štyroch výrobných závodoch na Slovensku výnimočnú turistickú a športovú obuv zn. LOWA.

Tecnica Group is a leading sportswear manufacturer in the market of footwear and winter sports equipment, and owns well-known brands such as: Tecnica (ski boots and footwear), Nordica (skis and boots), Moon Boot® (footwear), Lowa (hiking boots and outdoor wear), Blizzard (skis) and Rollerblade® (inline skates).
Our brands are recognised as the world's most powerful sportwear brands, creating amazing experience through outstanding products.
Within our four production plants in Slovakia with total workforce up to 1800 we export 99% of our production worldwide. The brands upholds the standard of Italian and German excellence, designing and producing outdoor wear that is unique and highly valued.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

RIALTO s r.o.
Obuvnícka 428
958 01 Partizánske https://www.tecnicagroup.com

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Alexandra Špidlíková
Tel.: +421387463127
E-mail: poslať životopis
ID: 3908239  Dátum zverejnenia: 5.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac