Projektový manažér v stavebníctve

RIAL Personnel s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 500 EUR/mesiacod 2 500 EUR v závislosti od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, spoločnosť pôsobiacu v oblasti stavebníctva, hľadáme kandidáta so skúsenosťami na pozíciu Projektový manažér, ktorého náplňou práce bude:

Projektový manažér zodpovedá za riadenie prideleného projektu – stanovenie cieľov, spracovanie harmonogramu prác, koordináciu členov projektového tímu, sledovania dodržiavania harmonogramu prác a rozpočtu, hodnotenie a prezentáciu a za riadenia s tým súvisiacich rizík. Projektový manažér vedie špecifikáciu a implementáciu projektov v súlade s firemnými štandardami, zásadami a princípmi projektového riadenia. Zodpovedá za plnenie projektových/programových cieľov v rámci stanovených kvalitatívnych, časových a rozpočtových plánov a za riadenia s tým súvisiacich rizík. V prípade externých kontraktov sa projektový manažér obvykle podieľa na ich plánovaní a vyjednávaní a je hlavnou kontaktnou osobou pre zákazníka. Pripomienkuje a uzatvára zmluvy s klientmi, vybavuje reklamácie a nedorobky prác na stavbách. Komunikuje s orgánmi štátnej a miestnej správy.

- firemné vozidlo
- telefón, počítač
- preplatené ubytovanie
- profesijný rast pod vedením skúsených kolegov s dlhoročnou praxou
- stabilné pracovné podmienky
- účasť na konferenciách v odvetví stavebníctvo
- interný odmeňovací systém
- samostatné odmeňovanie za dokončené projekty
- možnosť pracovať z domu
- multisport karta pre zamestnancov a rodinných príslušníkov či deti
- motivačné ohodnotenie po ukončených projektoch

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Etablovaná stavebná spoločnosť zabezpečujúca riadenie a realizáciu stavieb na Slovensku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

10

- skúsenosti s vedením stavebných projektov min. 10 rokov
- manažérske a vodcovské zručnosti
- komunikačné schopnosti
- samostatnosť pri plnení úloh
- kreatívny prístup pri hľadaní nových riešení
- technické a analytické myslenie
- samostatnosť
- zodpovedný prístup
- anglický jazyk - výhodou
- prezentovanie, dominantnosť
- cieľavedomosť, precíznosť

Spoločnosť RIAL Personnel s.r.o. poskytuje profesionálne poradenstvo v oblasti vyhľadávania výberu zamestnanca. Poskytujeme komplexné služby na trhu práce, spojené s výberom vhodných kandidátov na požadované pozície. Zaručíme partnerom a žiadateľom o prácu maximálnu ústretovosť a diskrétnosť. Pomáhame našim partnerom, aby mohli byť úspešní cez najvhodnejších ľudí.

www.rialpersonnel.com
ID: 4691542  Dátum zverejnenia: 16.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac