Elektrotechnik

RIAL Personnel s.r.o.

Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
Od 2 000 EUR/mesiac2000-2200€ platové ohodnotenie v závislosti od znalostí a skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš možnosť pracovať v spoločnosti s dlhoročnou históriou a zaujímavou budúcnosťou? Pre nášho klienta, spoločnosť pôsobiacu v oblasti zabezpečovacích systémov hľadáme šikovného človeka, ktorý má pracovné skúsenosti z elektrotechnickej alebo elektrikárskej oblasti.

Tvojou náplňou práce bude:
- zúčastňovať sa na oživovaní, programovaní a uvedení do prevádzky zabezpečovacích systémov
- v rámci spoločnosti plánovanie realizácie a príprava na realizáciu
- vykonávať pravidelné odborné prehliadky a skúšky činnosti zabezpečovacích systémov
- vykonávať práce pri realizácii elektronických, kamerových a požiarnych zabezpečovacích systémov (EZS,HSP, EPS ) a ďalších bezpečnostných technológií
- zabezpečenie, aby realizácia protipožiarnych systémov spĺňala požiadavky projektu, platnej legislatívy a medzinárodných noriem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Etablovaná spoločnosť zaoberajúca sa komplexnými riešeniami technického zabezpečenia budov na ochranu majetku a osôb s významným pôsobením na slovenskom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
CorelDRAW - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- min. SŠ vzedlanie elektrotechnického zamerania
- oprávnenie na inštaláciu systémov EPS a HSP je výhoda nie podmienka
- osvedčenie podľa vyhlášky 508/2009, minimálne §21
- znalosť Anglického jazyka výhodou
- technické myslenie, manuálna zručnosť
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- pozitívny a inovatívny prístup

Spoločnosť RIAL Personnel s.r.o. poskytuje profesionálne poradenstvo v oblasti vyhľadávania výberu zamestnanca. Poskytujeme komplexné služby na trhu práce, spojené s výberom vhodných kandidátov na požadované pozície. Zaručíme partnerom a žiadateľom o prácu maximálnu ústretovosť a diskrétnosť. Pomáhame našim partnerom, aby mohli byť úspešní cez najvhodnejších ľudí.

www.rialpersonnel.com
ID: 4512343  Dátum zverejnenia: 2.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac