Manažér stavebných projektov / Stavbyvedúci

RIAL Personnel s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
1 500 - 2 300 EUR/mesiaczákladná mzda od 1500 až do 1800,- €/mesiac, + odmeny priemerne až do výšky 500,- €/mesiac + ostatné odmeny po odovzdaní projektu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta exkluzívne hľadáme kandidáta na pozíciu: Manažér stavebných projektov / Stavbyvedúci.
Spoločnosť nášho klienta je súčasťou fungujúcej firemnej skupiny v oblasti stavebníctva, s viac ako 15 ročnou tradíciou a s veľmi stabilným finančným zázemím. Jej charakteristická činnosť je komplexná realizácia cieľov investorov v rozsahu od ponuky a zabezpečenia vhodného pozemku pre stavbu, cez projekčnú a inžiniersku činnosť, realizáciu stavby až po kolaudáciu.
Náplňou práce bude:
• Plánovanie, stanovenie technologického postupu
• Kompletné riadenie stavieb od ich zadania po odovzdanie stavby investorovi so všetkými potrebnými právomocami
• Koordinácia a kontrola priebehu stavebných prác
• Komunikácia so subdodávateľmi, ich výberom a riadením
• Zodpovednosť za bezpečnosť, kvalitu a včasné dokončenie projektov
• Finančné riadenie stavebných zákaziek vrátane zodpovednosti za hospodársky výsledok projektov
• Komunikáciu s investormi, prevádzkovateľmi sietí, kompetentnými úradmi
• Tvorbu a kompletizáciu dokumentácie potrebnej na riadne ukončenie zadaného diela
• Dodržiavanie právnych predpisov (BOZP)
• Práca si vyžaduje občasné cestovanie v SR

• Pracovný pomer v silnej a stabilnej stavebnej spoločnosti
• Práca s inovatívnymi stavebnými technológiami
• Možnosť kariérneho postupu, riadenie stavbyvedúcich
• Služobné auto aj na súkromné účely
• Mobilný telefón
• Notebook
• Priateľský kolektív
• Motivačné ohodnotenie, mesačné odmeny a po odovzdaní projektu, ročné odmeny, výška podľa výsledkov firmy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Etablovaná spoločnosť, ktorá sa zaoberá realizáciou stavieb v oblasti pozemných, dopravných a inžinierskych projektov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebné, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• Manažovanie ľudí v pracovnom tíme
• Komunikačné a vyjednávacie zručnosti
• Obchodnícke zručnosti a zákaznícka orientácia
• Zodpovednosť, spoľahlivosť
• Časová exibilita
• Samostatnosť, rozhodnosť
• Ochota cestovať
• Lojalita - obojstranná výhoda

Spoločnosť RIAL Personnel s.r.o. poskytuje profesionálne poradenstvo v oblasti vyhľadávania výberu zamestnanca. Poskytujeme komplexné služby na trhu práce, spojené s výberom vhodných kandidátov na požadované pozície. Zaručíme partnerom a žiadateľom o prácu maximálnu ústretovosť a diskrétnosť. Pomáhame našim partnerom, aby mohli byť úspešní cez najvhodnejších ľudí.

www.rialpersonnel.com
ID: 4512303  Dátum zverejnenia: 2.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac