Farmaceut, Slovensko

RIAL Personnel s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 2 000 EUR/mesiaczákladný plat 1500,-EUR/mesiac + odmeny do výšky 500,-EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorý rozširuje svoju sieť lekární hľadáme šikovného kandidáta na pozíciu, Farmaceut.
Prioritne pre trnavskú lekáreň.

Tvojou náplňou bude:
- štandardné pracovné činnosti, ktoré sú súčasťou zodpovedností farmaceuta pri vykonávaní a poskytovaní lekárenskej starostlivosti
- vydaj liekov na lekársky predpis, voľno predajné lieky, a doplnkový sortiment lekárne v súlade s platnou legislatívou
- zabezpečovanie, uchovávanie a výdaj zdravotníckych pomôcok, odborné poradenstvo

- Zamestnanecké zľavy na nákup tovaru, vianočné odmeny, príspevok
pri narodení dieťaťa
- Služobné auto
- Ubytovanie
- Stravné lístky plne hradené nami
- Firemné akcie, teambuildingy
- Uhradenie poplatkov do komory v plnej výške
- Víkendy zaplatené 2 násobne, sobota 100% a nedeľa 200%
- K meninám/narodeninám na výplatu aj finančný bonus :)
- Finančný odmeňovací systém nad rámec základnej mzdy
- Finančný bonus až do výšky 80€ na cestovné z iného mesta

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

- ľudskosť, empatia, dôslednosť, samostatnoť
- profesionalita, serióznosť
- proaktívny prístup ku klientovi
- dobré komunikačné schopnosti
- záujem o odborné vzdelávanie, otvorenosť novým vedomostiam

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmaceut

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Pokladňa - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Farmácia

Počet rokov praxe

1

Spoločnosť RIAL Personnel s.r.o. poskytuje profesionálne poradenstvo v oblasti vyhľadávania výberu zamestnanca. Poskytujeme komplexné služby na trhu práce, spojené s výberom vhodných kandidátov na požadované pozície. Zaručíme partnerom a žiadateľom o prácu maximálnu ústretovosť a diskrétnosť. Pomáhame našim partnerom, aby mohli byť úspešní cez najvhodnejších ľudí.

www.rialpersonnel.com
ID: 4484623  Dátum zverejnenia: 24.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac