Nákupca - Category Manager

RIAL Personnel s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
2 300 EUR/mesiacPonúkaná odmena: SZČO - 2.300€ + odmeny. TPP: 1.500-1.700€ + odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj! Ak čítaš túto ponuku, na začiatok si odpovedz na zásadné otázky:
Veríš vo vlastné schopnosti a hľadáš novú výzvu adekvátnu tvojmu potenciálu?
Si nadšený/á pre obchod a inovácie?
Si silná a na výsledky orientovaná osobnosť?
Pozeráš sa na veci cez čísla a analýzy?
Ak si na všetky otázky odpovedal/a kladne, výborne, v tom prípade hľadáme práve teba!
Pre nášho klienta hľadáme šikovného kandidáta/ku, ktorého náplňou bude:

- zostavenie "Fashion"- kolekcie privátnej značky
- správna špecifikácia na vyvzorovanie nových kolekcií
- zabezpečenie obalov na tovar privátnej značky v spolupráci s Merchandising
- vyjednávanie nákupných cien
- vyjednanie všetkých dodávateľsko-odberateľských podmienok a ich uvedenie v objednávke / v zmluve o dodávkach a dodacích podmienkach
- sfinalizovanie podkladov pre dodávateľov
- správne založenie objednávky v informačnom systéme
- cenotvorbu s dôrazom na dodržanie nariadenej marže nákupnej ceny
- tvorbu zisku v nakupovanom sortimente
- vytvorenie vzoru tzv. "mustra" skladových kariet
- informovanie skladu o termínoch a stave dodávok
- sezónnu aktuálnosť objednaného tovaru a správne načasovanie termínov dodávok
- označenie tovaru podľa legislatívnych predpisov
- informovanie Obchodného oddelenia ohľadom nových tovarových položiek
- výber dodávateľov
- prezentácia aktuálnej "Fashion" kolekcie k prichádzajúcej sezóne
- report o vývoji predaja v stanovených časových intervaloch podľa druhov
- report o zisku v stanovených časových intervaloch podľa projektov (PROJEKT = sezóna /dodávateľ)

- práca v stabilnej spoločnosti
- flexibilný pracovný čas
- platené voľno posledný týždeň v roku
- zamestnanecká zľava na nákup tovaru
- parkovanie, notebook
- koncoročné odmeny

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Textilná, odevná, kožiarska výroba

Spoločnosť pôsobiaca na slovenskom trhu viac ako 25 rokov zaoberajúca sa predajom pančuchového a ponožkového sortimentu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, ekonomika, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- silné analytické a organizačné schopnosti
- schopnosť spolupracovať s dodávateľmi a vyjednávať podmienky
- odolnosť voči tlaku, schopnosť riešiť náročné situácie
- silná orientácia na cieľ a výsledky
- samostatnosť, proaktívne správanie

Spoločnosť RIAL Personnel s.r.o. poskytuje profesionálne poradenstvo v oblasti vyhľadávania výberu zamestnanca. Poskytujeme komplexné služby na trhu práce, spojené s výberom vhodných kandidátov na požadované pozície. Zaručíme partnerom a žiadateľom o prácu maximálnu ústretovosť a diskrétnosť. Pomáhame našim partnerom, aby mohli byť úspešní cez najvhodnejších ľudí.

www.rialpersonnel.com
ID: 4131285  Dátum zverejnenia: 29.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac