Administratívny pracovník

RIAL Personnel s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacnástupný plat + individuálne ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho overeného klienta zaoberajúcim sa výrobou a spracovaním prírodného kameňa hľadáme novú kolegyňu, alebo kolegu so skúsenosťami v administratíve. Ponúkame pracovné miesto spojené s cestovaním medzi prevádzkami zamestnávateľa Machulince – Nitra – Bernolákovo a ďalšie. Hľadáš si prácu kde sa budeš môcť realizovať a ukázať svoj potenciál? Rozumieš si s ľuďmi a si dostatočne počítačovo zručný? Máš zmysel pre poriadok, konštruktívnu prácu a doťahovanie vecí až do konca? Potom neváhaj a pošli nám svoj životopis.

Hlavné činnosti v rámci pracovnej pozície sú:

- príjem a spracovanie zákazníckych objednávok
- komunikácia so zákazníkom
- spracovanie podkladov pre fakturáciu a tvorba faktúr
- spracovanie a riešenie reklamácií
- zhromažďovanie, zaraďovanie, evidencia nákladových dokladov, dodacích listov, párovanie dokladov
- spracovanie podkladov pre učtovníctvo a tvorbu interných štatistík
- práca v skladovom hospodárstve - evidencia, riadenie, inventarizácia, označovanie tovarov, presun tovarov medzi skladmi
- export objednávok ku zákazníkovi, logistika
- tvorba štatistík, reporting dát
- práca s pokladňou, evidencia tržieb
- zastupovanie a suplovanie kolegov na prevádzkach

- práca v stabilnej spoločnosti, kolektíve
- výhodné platové ako aj ostatné pracovné podmienky
- služobný notebook, mobil, auto

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť zaoberajúca sa spracovaním a predajom výrobkov z prírodného kameňa.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Administratíva, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
E-mail - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Administratíva

Počet rokov praxe

1

- orientácia v ekonomickom fungovaní marketingovo orientovanej organizácie s vlastnou výrobou
- schopnosť komunikovať jasne, priamosť, serióznosť
- anglický jazyk na komunikačnej úrovni
- identifikovať príčinu problému a následne kreatívny prístup pri jeho riešení
- zdatnosť v riešení konfliktov a vypätých situácii
- zvládanie stresu
- proaktívne správanie, nadšenie sa učiť, samo iniciatíva
- silná orientácia na klienta
- kúsenosti s programom POHODA a softv. na evidenciu skladového hospodárstva výhodou

Spoločnosť RIAL Personnel s.r.o. poskytuje profesionálne poradenstvo v oblasti vyhľadávania výberu zamestnanca. Poskytujeme komplexné služby na trhu práce, spojené s výberom vhodných kandidátov na požadované pozície. Zaručíme partnerom a žiadateľom o prácu maximálnu ústretovosť a diskrétnosť. Pomáhame našim partnerom, aby mohli byť úspešní cez najvhodnejších ľudí.

www.rialpersonnel.com
ID: 4073814  Dátum zverejnenia: 4.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac