Pracovník v sklade

RIAL Personnel s.r.o.

Miesto práce
Zlaté Moravce
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš možnosť pracovať v spoločnosti s dlhoročnou históriou a zaujímavou budúcnosťou? Pre nášho klienta, spoločnosť pôsobiacu výrobou, spracovaním a predajom prírodného kameňa, hľadáme šikovného človeka, ktorý má pracovné skúsenosti z oblasti:

- vykládka /nakládka tovaru
- preváženie a kontrola tovaru na príjme aj výdaji
- správne a logické umiestnenie tovaru na sklad
- vychystávanie tovaru podľa objednávok
- vrecovanie kameňa, prekladanie, balenie
- pomocné práce v sklade
- udržiavanie skladových priestorov v predpísaných podmienkach
- ostatné činnosti v sklade podľa požiadaviek firmy

- zamestnanie v stabilnej spoločnosti
- mzda vyplácaná vždy načas
- príjemné pracovné prostredie
- obedy za 1€, pracovné oblečenie
- 2x odmena na letnú a zimnú dovolenku
- firemné akcie
- možnosti využitia atraktívnych zamestnaneckých zliav na tovar

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Spoločnosť pôsobiaca na trhu viac ako 20 rokov zaoberajúca sa výrobou, spracovaním a predajom prírodného kameňa pre veľkoobchod aj maloobchod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebný priemysel

Vodičský preukaz

B

- skúsenosť skladníka, obsluha VZV
- zodpovedný prístup k práci, samostatnosť
- fyzická zdatnosť, pracovitosť
- dochvíľnosť, dodržiavanie systému práce

Spoločnosť RIAL Personnel s.r.o. poskytuje profesionálne poradenstvo v oblasti vyhľadávania výberu zamestnanca. Poskytujeme komplexné služby na trhu práce, spojené s výberom vhodných kandidátov na požadované pozície. Zaručíme partnerom a žiadateľom o prácu maximálnu ústretovosť a diskrétnosť. Pomáhame našim partnerom, aby mohli byť úspešní cez najvhodnejších ľudí.

www.rialpersonnel.com
ID: 3958150  Dátum zverejnenia: 29.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac