Pomocný pracovník

RHTechnic, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
800 - 1 600 EUR/mesiacVýška platu je tvorená základným platom 5€/h a bonusmi za dochádzku a výkon (1-5€/h).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava drevených plôch okien a dverí pred aplikáciou náteru
- maľovanie a natieranie stien a obkladov
- výmeny tesnení, okenných a dverových kovaní
- výmeny skiel

Práca sa vykonáva v rámci celej SR. Ubytovanie a odvoz sú zabezpečené.

Možnosť záloh, alebo priebežného platenia za vykonanú prácu

V prípade uchádzačov z krajín mimo EU požadujeme platné pracovné povolenie na území EU a základné ovládanie slovenského jazyka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

- chuť pracovať
- manuálna zručnosť
- ochota učiť sa

Zaoberame sa renováciami náterov drevených okien a dverí a servisom plastových a hliníkových okien a dverí
ID: 4027443  Dátum zverejnenia: 18.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac