Investičný konzultant

Rhodium Technologies Fund, s.r.o.

Miesto práce
Vajnorská 142, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
2 000 - 5 000 EUR/mesiaczákladná mzda od 2 000 EUR + jednorazové / priebežné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Akvizícia investorov pre fond investujúci do hollywoodskych filmov.

Servisovanie investora počas celej doby investičného cyklu.

Časté stretnutia s klientmi mimo Bratislavy.

Vytváranie vlastnej databázy potenciálnych klientov.

Práca v internom CRM systéme

Hľadáme investičného konzultanta, ktorého úlohou je akvizícia nových investorov a ich následné servisovanie počas investičného cyklu. Náš budúci kolega bude zodpovedný za systematické budovanie klientskeho portfólia, na základe vopred dohodnutých pravidiel. Súčasťou pracovnej náplne sú časté cesty na rokovania naprieč celým Slovenskom, pravidelný reporting dosiahnutých cieľov a budovanie vlastnej databázy investorov.

Financovanie prémiového filmového obsahu poskytuje možnosť byť v epicentre odvetvia, vďaka čomu je práca pre fond atraktívna, plná zaujímavých projektov a poskytuje vysokú mieru satisfakcie.

Vysoká miera ohodnotenia pri dosiahnutí cieľov

Priama účasť na zisku fondu

Účasť na celosvetových premiérach, filmových festivaloch a natáčaniach priamo v Hollywoode alebo iných častiach sveta

Flexibilný pracovný čas

Príspevky na šport / cestovanie

Kariérny rast na základe výsledkov

Nekonvenčné prostredie, ktoré praje kreativite, spolupráci, vytrvalosti a pokore

Ak sme Vás zaujali, budeme radi, ak vyskúšate zaujať Vy nás. V prípade záujmu o pracovnú pozíciu nám prosím zašlite životopis spolu s motivačným listom prostredníctvom email-u.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

bankár, Investičný konzultant, sprostredkovateľ, vzťahový manažér

Počet rokov praxe

2

Prax v odvetví bankovníctva / investičného sprostredkovania

Vybudované základné investorské vzťahy

Profesionálne vystupovanie

Prezentačné schopnosti

Základná znalosť investičného prostredia

„ťah na bránku“

RTF je investičný fond so sídlom v Prahe. Fond investuje prostredníctvom 2 podfondov (RTF Entertainment I a RTF Fund I), ktoré sú aktuálne otvorené a prístupné kvalifikovaným investorom. Každý z fondov sleduje určitú investičnú tézu založenú na kvantitatívnych a kvalitatívnych kritériách, ktoré sú posudzované tímom investičných profesionálov. Fond investuje v odvetví filmového priemyslu, konkrétne do developmentu, výroby a distribúcie hollywoodskych filmov určených pre streamovacie platformy a kiná s globálnym dosahom, druhý fond investuje do verejne obchodovaných akcií veľkých spoločností, pri ktorých uplatňuje "long term" stratégiu.
ID: 4242781  Dátum zverejnenia: 28.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac