Reagujte bez životopisu

ORL lekár, Otorinolaryngológ

RHINO, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
6 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme lekára do ORL ambulancie. Miesto výkonu práce: Bratislava / Trnava

Plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu, SZČO. Termín nástupu dohodou.

Mzda:
Plný pracovný úväzok: 4300 EUR (hrubá mzda)
Dohoda: 27 EUR/hodina (čistá mzda)
SZČO: 6000 EUR (mesiac)

Požiadavky: špecializácia alebo zaradenie do špecializácie v špecializačnom odbore otorinolaryngológia.

Vašou pracovnou náplňou bude poskytovanie zdravotnej starostlivosti v odbornej ambulancii v špecializačnom odbore otorinolaryngológia.

Ponuka práce prichádza po dohode do úvahy aj pre lekára v špecializačnej príprave v odbore otorinolaryngológia.

Ambulancia je kompletne vybavená: audiometria, tympanometria, otomikroskop, endoskop, flexibilný endoskop, rinomanometria, USG A-scan, elektrokauter, audiometria vo voľnom poli.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ II. st. v odbore všeobecné lekárstvo; špecializácia alebo zaradenie do špecializácie v špecializačnom odbore otorinolaryngológia

Ambulantná starostlivosť

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4295316  Dátum zverejnenia: 21.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 6 000 EUR/mesiac