Vodič MKD - dvojosádka. Víkendy voľno!

Rhenus Logistics, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 624 € + variabilná zložka mzdy + ďalšie odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Preprava tovaru:
- prepravy export/import - Slovensko/Nemecko
- pravidelná linková preprava s voľnými víkendami
- vhodné aj pre manželský pár
- práca podľa pokynov disponenta

- zázemie v stabilnej zahraničnej spoločnosti
- pravidelný výplatný termín - bez meškania
- 100% diéty+vreckové 5 až 15%. Diéty vyplácané podľa požiadaviek vodiča.
- koncoročné odmeny
- jazda podľa predpisov nariadenia ES č. 561/2006

Žiadosť do zamestnania posielajte spolu so životopisom poštou, alebo na uvedenú mailovú adresu.
Vybratí uchádzači budú kontaktovaní telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B, C, E

Prax na pozícii/v oblasti

vodič kamiónu

Počet rokov praxe

2

- platná psychologická a zdravotná spôsobilosť vodiča
- kvalifikačná karta vodiča
- tachografová karta vodiča
- zodpovednosť, samostatnosť
- platná ADR - výhodou

Skupina Rhenus je celosvetovo pôsobiaci dodávateľ logistických služieb s ročným obratom 4,8 miliardy Eur a je zastúpená s viac ako 28 000 zamestnancami vo viac ako 580 pobočkách. Obchodné činnosti skladová logistika, prepravná logistika, prístavná logistika ako aj verejná doprava ručia za riadenie komplexného dodávateľského reťazca a za inovatívne služby s pridanými hodnotami.
Spoločnosť v SR zamestnáva viac ako 120 zamestnancov a jej hlavné sídlo je v Trebaticiach. Svojim zahraničným zázemím poskytuje možnosti stabilného zamestnania, perspektívy a kariérneho rastu v oblasti logistiky.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3696976  Dátum zverejnenia: 18.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 624 € + variabilná zložka mzdy + ďalšie odmeny