Project manager

Rhenus Logistics, s.r.o.

Miesto práce
Orechová, Trebatice
Termín nástupu
asap
od 1200 € + variabilná zložka mzdy + ročný bonus. Finálna úroveň mzdy bude dohodnutá podľa odborných skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vypracovávanie celofiremných projektov a zákazníckych tendrov
- tímové vedenie projektov v súvislosti s implementáciou nových programov
- analýzy, spracovanie štatistických údajov
- kalkulácia cenových ponúk
- kontakt so zahraničnými pobočkami spoločnosti
- koncepcia a implementácia nových zákazníkov do súčasných procesov

- pracovná perspektíva a stabilita
- sebarealizácia a profesijný rast
- motivujúce platové ohodnotenie
- aktívne využívanie angličtiny s partnermi i zákazníkmi
- možnosti ďalšieho vzdelávania
- vstupenky na rôzne podujatia
- permanentky do wellness
- každoročná valorizácia miezd

Svoje žiadosti spolu so životopisom v SJ a AJ zasielajte mailom alebo poštou. Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

dopravné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1 - 2

- prax v doprave, logistike - výhodou
- znalosť Anglického jazyka na aktívnej úrovni
- prax na pozícii Projektový manager, Koordinátor projektov
- dobré komunikačné schopnosti
- reprezentatívne vystupovanie
- časová flexibilita
- schopnosť jednať s ľuďmi
- obchodné myslenie
- veľmi dobré znalosti MS EXCEL,
- analytické myslenie,
- dobrá schopnosť práce s číslami,
- prax v zavádzaní, organizovaní a nastavovaní procesov

Skupina Rhenus je celosvetovo pôsobiaci dodávateľ logistických služieb s ročným obratom 4,8 miliardy Eur a je zastúpená s viac ako 28 000 zamestnancami vo viac ako 580 pobočkách. Obchodné činnosti skladová logistika, prepravná logistika, prístavná logistika ako aj verejná doprava ručia za riadenie komplexného dodávateľského reťazca a za inovatívne služby s pridanými hodnotami.
Spoločnosť v SR zamestnáva viac ako 120 zamestnancov a jej hlavné sídlo je v Trebaticiach. Svojim zahraničným zázemím poskytuje možnosti stabilného zamestnania, perspektívy a kariérneho rastu v oblasti logistiky.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3488804  Dátum zverejnenia: 4.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1200 € + variabilná zložka mzdy + ročný bonus. Finálna úroveň mzdy bude dohodnutá podľa odborných skúseností kandidáta.