Podpora obchodného oddelenia / Sales Support

Rhenus Logistics, s.r.o.

Miesto práce
Trebatice
Termín nástupu
asap
1 000 - 1 200 EUR/mesiacFinálna úroveň mzdy bude dohodnutá podľa skúseností kandidáta a odprezentovaná na pracovnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívna komunikácia so zákazníkmi, vyhľadávanie nových zákazníkov
- spracovanie cenových ponúk pre zákazníka
- spravovanie zákazníckych údajov v obchodnom systéme
- spolupráca s inými oddeleniami v rámci spoločnosti
- podpora a pomoc pri zostavovaní mesačných reportov
- iné administratívne práce spojené s chodom obchodného oddelenia
- aktívna práca s Excelom

- zázemie zahraničnej spoločnosti pôsobiacej v oblasti logistiky, dopravy a špedície
- ročná valorizácia platov
- vianočná odmena a koncoročné darčekové poukážky
- možnosť využívať jedáleň alebo stravné lístky
- príjemný a ústretový kolektív
- firemné akcie

Hľadáme do nášho teamu niekoho, kto chce byt úspešný, nebojí sa prijímať nové výzvy a je ochotný učiť sa nové veci.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomika, obchod, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

- vysoká miera zodpovednosti a precíznosti
- samostatnosť, lojálnosť a zdvorilosť
- dobré komunikačné zručnosti a ústretové jednanie
- výhodou budú skúsenosti na podobnej pozícii
- flexibilita, proaktivita, tímový hráč

Skupina Rhenus je celosvetovo pôsobiaci dodávateľ logistických služieb s ročným obratom 4,8 miliardy Eur a je zastúpená s viac ako 28 000 zamestnancami vo viac ako 580 pobočkách. Obchodné činnosti skladová logistika, prepravná logistika, prístavná logistika ako aj verejná doprava ručia za riadenie komplexného dodávateľského reťazca a za inovatívne služby s pridanými hodnotami.
Spoločnosť v SR zamestnáva viac ako 120 zamestnancov a jej hlavné sídlo je v Trebaticiach. Svojim zahraničným zázemím poskytuje možnosti stabilného zamestnania, perspektívy a kariérneho rastu v oblasti logistiky.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lívia Vyskočová
Tel.: +421337760207
E-mail: poslať životopis
ID: 3437040  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac