Asistent hlavného účtovníka - junior

Rhenus Logistics, s.r.o.

Miesto práce
Orechová, Trebatice
Termín nástupu
asap
od 650 €, + variabilná zložka mzdy, + ďalšie odmeny. Finálna úroveň mzdy bude dohodnutá podľa skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- účtovanie/párovanie elektronicky naimportovaných bankových výpisov,
- príprava platobných príkazov,
- správa pohľadávok, vytváranie týždenného reportu pohľadávok, spolupráca s inkasnou spoločnosťou,
- mesačné odsúhlasovanie pohľadávok a záväzkov v rámci skupiny Rhenus,
- účtovanie interných dokladov
- inventarizácia účtov,
- administratívna a organizačná podpora pri mesačných, kvartálnych a ročných závierkových prácach.

- vstupenky na rôzne podujatia,
- permanentky do wellness prípadne športového centra,
- vianočná odmena.

Svoje žiadosti spolu so životopisom v SJ a AJ zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ovládanie podvojného účtovníctva,
- základná znalosť daňových zákonov,
- aktívne ovládanie AJ podmienkou,
- znalosť WORD, EXCEL,
- znalosť Asseco Spin výhodou,
- samostatnosť, precíznosť,
- časová flexibilita.

Skupina Rhenus je celosvetovo pôsobiaci dodávateľ logistických služieb s ročným obratom 4,8 miliardy Eur a je zastúpená s viac ako 28 000 zamestnancami vo viac ako 580 pobočkách. Obchodné činnosti skladová logistika, prepravná logistika, prístavná logistika ako aj verejná doprava ručia za riadenie komplexného dodávateľského reťazca a za inovatívne služby s pridanými hodnotami.
Spoločnosť v SR zamestnáva viac ako 120 zamestnancov a jej hlavné sídlo je v Trebaticiach. Svojim zahraničným zázemím poskytuje možnosti stabilného zamestnania, perspektívy a kariérneho rastu v oblasti logistiky.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3388124  Dátum zverejnenia: 14.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 650 €, + variabilná zložka mzdy, + ďalšie odmeny. Finálna úroveň mzdy bude dohodnutá podľa skúseností kandidáta.