Stabilná práca - Skladník /vodič VZV. Mzda až do 1300 € brutto.

Rhenus Logistics, s.r.o.

Miesto práce
Trebatice
Termín nástupu
asap
1 000 - 1 300 EUR/mesiacFinálna úroveň mzdy bude dohodnutá podľa skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v 3-zmennej prevádzke
- obsluha NZV, VZV
- práca so skenerom
- nakládka a vykládka kamiónov
- kontrola a triedenie zásielok

- zázemie zahraničnej spoločnosti pôsobiacej v oblasti logistiky, dopravy a špedície
- sociálny program ( pitný režim, koncoročné darčekové poukážky, ročná finančná odmena)

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax s prácou na vysokozdvižnom vozíku min 0,5 roka, uchádzačov bez praxe zaučíme
- precíznosť a dôslednosť pri práci

Skupina Rhenus je celosvetovo pôsobiaci dodávateľ logistických služieb s ročným obratom 4,8 miliardy Eur a je zastúpená s viac ako 28 000 zamestnancami vo viac ako 580 pobočkách. Obchodné činnosti skladová logistika, prepravná logistika, prístavná logistika ako aj verejná doprava ručia za riadenie komplexného dodávateľského reťazca a za inovatívne služby s pridanými hodnotami.
Spoločnosť v SR zamestnáva viac ako 120 zamestnancov a jej hlavné sídlo je v Trebaticiach. Svojim zahraničným zázemím poskytuje možnosti stabilného zamestnania, perspektívy a kariérneho rastu v oblasti logistiky.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2821422  Dátum zverejnenia: 11.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac