Účtovník

RF, spol. s r.o.

Miesto práce
Továrenská 15, 901 01 Malacky
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1200€ v závislosti od skúseností kandidáta + kvartálne bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Účtovanie materiálových faktúr.
Účtovanie dodávateľských a odberateľských reklamácií.
Rozúčtovanie nákladov na dopravu.
Párovanie dodávateľských a odberateľských platieb.
Príprava podkladov pre závierkové operácie mesačné a koncoročné.
Komunikácia s nákupom a dodávateľmi pri cenových rozdieloch.
Komunikácia s logistikou a skladmi.
Rozúčtovávanie inventúrnych rozdielov zásob, analýza a príprava podkladov pre účtovanie.
Príprava podkladov pre finančného manažéra pre reporting.
Kooperácia pri interných a externých auditoch spoločnosti.

- možnosť stať sa členom významnej medzinárodnej holdingovej skupiny
- možnosť pracovať v stabilnej a zabehnutej výrobnej spoločnosti s progresívnym rastom produkcie
- kvartálne zamestnanecké prémie na základe plnenia stanovených kritérií
- možnosť vzdelávania sa na základe vlastných preferencií (jazykové, odborné)
- vlastná podniková jedáleň so širšou ponukou obedov a výrazne dotovanými cenami

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické /účtovníctvo, dane/

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - základy
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
SAP - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- VŠ vzdelanie
- Zameranie vzdelania: ekonomické /účtovníctvo, dane/
- Zodpovedný prístup k práci, dodržiavanie termínov
- Znalosť účtovných a daňových zákonov
- Výhodou je znalosť anglického / nemeckého jazyka
- MS Office, internet, outlook
- SAP

RF, spol. s r.o. Malacky je najväčším závodom koncernu Richard Fritz GmBH so sídlom v Besigheime v Nemecku a hľadá vhodných kandidátov na obsadenie voľnej pracovnej pozície. Prosperujúca výrobná spoločnosť, ktorá sa zaoberá spracovávaním komponentov pre automobilový priemysel. Líder v oblasti obstreku skiel v Európe, hlavne vo výrobe tesnenia na bočné, zadné a strešné okná automobilov.
Od roku 2013 je RF súčasťou spoločnosti Şişecam, ktorá vznikla v roku 1935. Skupina Şişecam pôsobí v oblasti výroby plochého skla, skla, sklenených obalov a chemikálií v celkovom počte 42 závodov s viac ako 22 000 zamestnancami.
Viac informácií o nás nájdete na našich webových stránkach http://www.fritz-group.com/sk a http://www.sisecam.com.tr/sk/.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Továrenská 15
901 04 Malacky
www.fritz-group.com

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Michaela Gogorová
Tel.: 034/79 61 120
E-mail: poslať životopis
ID: 3820232  Dátum zverejnenia: 27.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1200€ v závislosti od skúseností kandidáta + kvartálne bonusy