Výrobná pracovníčka/výrobný pracovník - pomocné práce

RF, spol. s r.o.

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
630 EUR + mesačné prémie až do 230

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme výrobné pozície:
- orezávanie a začisťovanie prestrekov na oknách
- precízna práca vyžadujúca manuálnu zručnosť a dobrý zrak
- práca s drobnými reznými nástrojmi (žiletka, orezávací nožík)
- výkon pracovných operácií podľa platných pracovných postupov a noriem
- zaisťovanie 100%-nej kvality vyrábaných dielov
- plnenie denného výrobného plánu (normovaná práca)

- bezplatná doprava do a zo zamestnania, v rámci CZ doprava z Břeclavi, Moravskej Novej Vsi a Lanžhotu
- dotované stravovanie
- motivačný prémiový systém
- 13. plat

V prípade Vášho záujmu sa kontaktujte telefonicky a zašlite svoj životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na mail alebo nižšie uvedenú adresu.
Vybraných kandidátov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť, flexibilita, zodpovednosť, zmysel pre detaily
- dobrý zdravotný stav, dobrý zrak
- čistý register trestov
- ochota pracovať na zmeny
- výhodou je skúsenosť v automobilovom priemysle

RF, spol. s r.o. Malacky je najväčším závodom koncernu Richard Fritz GmBH so sídlom v Besigheime v Nemecku a hľadá vhodných kandidátov na obsadenie voľnej pracovnej pozície. Prosperujúca výrobná spoločnosť, ktorá sa zaoberá spracovávaním komponentov pre automobilový priemysel. Líder v oblasti obstreku skiel v Európe, hlavne vo výrobe tesnenia na bočné, zadné a strešné okná automobilov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Továrenská 15
901 14 Malacky
www.fritz-group.com

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Mária Veselá
Tel.: +421347961173
E-mail: poslať životopis
ID: 3416909   Dátum zverejnenia: 11.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   630 EUR + mesačné prémie až do 230