Disponent obalového materiálu (Disponent BHM)

RF, spol. s r.o.

Miesto práce
Továrenská 15, 901 04 Malacky
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník na danej pozícii vykonáva dané činnosti:
Monitoruje a kontroluje skladové zásoby obalov, navrhuje výšku skladových zásob
Poskytuje podporu na pridelených projektoch pri vývoji a aktualizácii obalov
Disponuje obalový materiál
Vedie bežné účty obalového materiálu, eviduje príjem do systému
Zabezpečuje expedíciu obalového materiálu
Vedie a zodpovedá za evidenciu obalov na zákazníckych portáloch a zistené diferencie
Vytvára baliace predpisy a pracovné inštrukcie balenia materiálu, hotových výrobkov
Vedie a zodpovedá za evidenciu všetkého obalového materiálu v ERP systéme (SAP)
Reporting

Pracovník na danej pozícii zodpovedá za:
Včasné dodávky materiálu, obalov
Správnu evidenciu obalov na zákazníckych portáloch a internom ERP systéme (SAP)
Vykonanie inventúr obalového materiálu

Práca v perspektívnej a expandujúcej organizácii so zahraničným know-how, pôsobenie v mladom dynamickom tíme, možnosť profesionálneho a osobného rozvoja.

V prípade Vášho záujmu pošlite svoj životopis v slovenskom a anglickom jazyku spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov mailom alebo poštou na uvedenú adresu.
Kontaktovať budeme len vybratých kandidátov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2018 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
SAP - pokročilý

Počet rokov praxe

1

Prax vo výrobnej spoločnosti na odd. logistiky min. 1 rok - Automotive výhodou
Organizačné schopnosti, samostatnosť, zodpovednosť, logické myslenie, flexibilita
Nutná znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni, znalosť ďalšieho cudzieho jazyka výhodou

RF, spol. s r.o. Malacky je najväčším závodom koncernu Richard Fritz GmBH so sídlom v Besigheime v Nemecku a hľadá vhodných kandidátov na obsadenie voľnej pracovnej pozície. Prosperujúca výrobná spoločnosť, ktorá sa zaoberá spracovávaním komponentov pre automobilový priemysel. Líder v oblasti obstreku skiel v Európe, hlavne vo výrobe tesnenia na bočné, zadné a strešné okná automobilov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Továrenská 15
901 14 Malacky
www.fritz-group.com

Kontakt

ID: 3307033   Dátum zverejnenia: 9.2.2018