Stážista - Young Talent Program Together (Technológ)

RF, spol. s r.o.

Miesto práce
Továrenská 15, Malacky
Druh pracovného pomeru
internship, stáž
Termín nástupu
18.12.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete s nami rásť?

Hľadáme kreatívne talenty, ktoré počas stáže v našej spoločnosti budú pracovať na projekte v oblastiach:
- Výrobné procesy
- Zlepšovacie návrhy
- Zlepšovanie kvality
- Supply Chain

Začnite svoju kariéru vo svete automobilového priemyslu a staňte sa budúcim členom nášho tímu.
Využite možnosť pracovať na projekte priamo v prostredí jeho realizácie pod vedením skúseného odborníka.
Tento program prebieha v spolupráci s našou materskou firmou so sídlom v Turecku.

Trvanie stáže podľa výberu témy bude v rozsahu 3 - 10 mesiacov.

Viac o našej spoločnosti sa dozviete na www.fritz-group.com.

- flexibilná pracovná doba v dohodnutých dňoch
- finančné ohodnotenie
- k dispozícii PC, OOPP
- pomoc pri spracovaní projektu
- možnosť stravovania vo firemnej kantíne
- možnosť využitia bezplatnej firemnej dopravy

Žiadosti a životopisy zasielajte na adresu alebo e-mailový kontakt.
Kontaktovať budeme len vybraných študentov.
Súčasťou výberového konania bude preskúšanie technických znalostí a úrovne anglického jazyka.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

priemyselný a mechanický inžiniering, technické, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Stáž je určená pre študentov 3. a 4. ročníka VŠ technického zamerania.

RF, spol. s r.o. Malacky je najväčším závodom koncernu Richard Fritz GmBH so sídlom v Besigheime v Nemecku a hľadá vhodných kandidátov na obsadenie voľnej pracovnej pozície. Prosperujúca výrobná spoločnosť, ktorá sa zaoberá spracovávaním komponentov pre automobilový priemysel. Líder v oblasti obstreku skiel v Európe, hlavne vo výrobe tesnenia na bočné, zadné a strešné okná automobilov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Továrenská 15
901 04 Malacky
www.fritz-group.com

Kontakt

ID: 3240761   Dátum zverejnenia: 13.11.2017