Predák Primeru

RF, spol. s r.o.

Miesto práce
Továrenská 15, Bratislavský kraj, Malacky
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predák Primeru riadi pracovisko, kde sa na surové sklo nanáša lepidlo.
- zadeľovanie práce zvereným pracovníkom
- koučovanie nových pracovníkov
- sledovanie teplotných podmienok v primeri
- meranie teploty skiel
- meranie primer línie a zápis do formulárov
- príprava žiadaniek v SAP
- sledovanie plánu výroby
- zastupovanie zverených pracovníkov (primer surového skla, komponentov – nanášanie cleanera, lepidla...)
- evidencia denných výkonov (produkcie)
- zabezpečenie materiálu pre zverených pracovníkov
- meranie povrchového napätia skla tinktúrou (jed)
- iné výrobné práce podľa pracovného postupu na danom projekte, na ktorý bol zaškolený a podľa potreby a pokynov nadriadeného
- starostlivosť a kontrola šablón na lepenie surového skla
- príprava lepidiel
- kontrola stavu chemikálií v miešarni – predák SS

- 13. plat
- bezplatná doprava, od 18.09.2017 doprava aj cez Lanžhot
- kompletné zaučenie
- stravovanie v závodnej jedálni za výhodných podmienok
- zaujímavé finančné ohodnotenie na tejto pozícii

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- ukončené SOU
- manuálna zručnosť, flexibilita, zodpovednosť, zmysel pre detaily, dobrý zrak
- práca vo výrobnej sfére - automobil. priemysel, práca v trojzmennej prevádzke
- školenie na prácu s jedmi výhodou
- predpoklad riadiť menší kolektív
- ovládanie PC
- znalosť práce v systéme SAP - výhodou
-samostatnosť

RF, spol. s r.o. Malacky je najväčším závodom koncernu Richard Fritz GmBH so sídlom v Besigheime v Nemecku a hľadá vhodných kandidátov na obsadenie voľnej pracovnej pozície. Prosperujúca výrobná spoločnosť, ktorá sa zaoberá spracovávaním komponentov pre automobilový priemysel. Líder v oblasti obstreku skiel, hlavne vo výrobe tesnenia na bočné, zadné a strešné okná automobilov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Továrenská 15
901 14 Malacky
www.fritz-group.com

Kontakt

ID: 3156872   Dátum zverejnenia: 11.9.2017