Quality Engineer (APQP)

RF, spol. s r.o.

Miesto práce
Továrenská 15, Malacky
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie rozvoja kvality nových projektov pred nadchádzajúcou sériovou výrobou
Riadenie kvality vstupov, procesov, výstupov, auditu kvality pre vývoj nových vozidiel
Plánovanie a zavádzanie nápravných opatrení podľa požiadaviek zákazníka
Riadenie PPAP a APQP zákazníka a dodávateľa
Pravidelný reporting

Zabezpečuje nové projekty pre zverených zákazníkov
- Stará sa o koncept kvality (FMEA, control plans, ...)
- Plánuje a zavádza nápravné opatrenia podľa požiadaviek zákazníka
- Aktívne komunikuje so zákazníkom
- Koordinuje APQP aktivity s dodávateľmi
- Schvaľuje diely a zariadenia, zabezpečuje PPAP
- Spolupracuje s ostatnými oddeleniami
- Stará sa o zverenú dokumentáciu
- Pripravuje reporty

Zodpovedá za vyžiadanie zákazníckych požiadaviek – aplikácia v SPPP SK a prenos na dodávateľa (výkres, signifikantné znaky, špecifikácia produktu, validačné normy),
- vytvára zoznam noriem zákazníka (normy, príručky, usmernenia, šablóny), aplikuje ich a zabezpečuje ich dostupnosť v rámci projektového tímu,
- vytvára dokumentáciu pre nové projekty, napr. flow chart, control plan, FMEA, pracovné inštrukcie, colour list, part history, deviations (derogations) list,
- pripravuje a schvaľuje referenčné vzorky chýb, pripravuje vzorky pre výrobu,
- pripravuje PPAP dokumentáciu pre zákazníka a vedie list PAPP, napr. part history, part submission warrant, MSA, SPC – štatistika procesu, FMEA, validačný report, AAR – protokol o schválení vzhľadu, PPAP vzorky, control plan, baliaci predpis,
- zodpovedá za vyžiadanie PPAP dokumentácie od dodávateľov a ich schválenie, odsúhlasenie referenčných lisovancov, limitov chýb na lisovancoch,
- vypracováva plán školenia pre nové projekty,
- vytvára materiálový dátový list v IMDS portáli,
- pripravuje zoznam testov pre Product Audit,
- schvaľuje baliace predpisy,
- zodpovedá za nastavenie zákazníckeho portálu,
- sleduje kompletnosť zavedenia nového projektu do sériovej výroby,
- zodpovedá za riadenú dokumentáciu.

Pružný pracovný čas.
Stravovanie v závodnej jedálni za výhodných podmienok.
Príplatok za odpracované roky.
Kvartálne prémie.

Životopis v slovenskom a anglickom, resp. nemeckom jazyku spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov zašlite na uvedený mailový kontakt. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2017 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer alebo manažérstvo kvality

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo
Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Znalosť nástrojov manažérstva kvality
Znalosť nástrojov kvality (FMEA, Six Sigma, SPC, APQP)
Znalosť QMS štandardov, znalosť ISO a ISO/TS noriem
Znalosť čítania výkresovej dokumentácie
Výborné komunikačné a negociačné zručnosti
Schopnosť samostatne rozhodovať, odolnosť voči stresu
Schopnosť doťiahnuť veci do konca
Pro-klientská orientácia
Prax v oblasti kvality min. 2 roky

RF, spol. s r.o. Malacky je najväčším závodom koncernu Richard Fritz GmBH so sídlom v Besigheime v Nemecku a hľadá vhodných kandidátov na obsadenie voľnej pracovnej pozície. Prosperujúca výrobná spoločnosť, ktorá sa zaoberá spracovávaním komponentov pre automobilový priemysel. Líder v oblasti obstreku skiel, hlavne vo výrobe tesnenia na bočné, zadné a strešné okná automobilov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Továrenská 15
901 14 Malacky
www.fritz-group.com
ID: 2644393   Dátum zverejnenia: 22.8.2017