Zmenový majster skladu

RF, spol. s r.o.

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1 100

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za dodržiavanie procesu príjmu, skladovania, výdaja, manipulácie a označovania materiálu vo všetkých skladoch
Organizovanie a kontrola pracovníkov
Prerozdeľovanie práce a presun pracovníkov podľa potreby, priorizácia úloh
Kontrolovanie stavu personálu na zmene a hlásenie neprítomnosti nadriadenému
Aktualizácia rozpisu zmien pracovníkov
Zabezpečenie včasného vykladania a nakladania LKW
Spracovávanie evidencie LKW a vyhodnotenie vyťaženosti vodičov VZV
Vykládka materiálu a tovaru
Vizuálna kontrola poškodenia zásielky (zaznamenávanie do príslušných dokumentov CMR, dodací list, informovanie vstupnej kontroly, kvality a logistiky)
Príjem materiálu, spracovanie dokumentácie, zápis nedostatkov
Kontrola stavu zásob na sklade a objednávanie materiálu prostredníctvom požiadaviek na nákup
Spoluúčasť na zlepšovateľskom procese

bezplatná doprava do a zo zamestnania, v rámci CZ doprava z Břeclavi, Moravskej Novej Vsi a Lanžhotu
- dotované stravovanie
- motivačný prémiový systém
- 13. plat
- možnosť zapojiť sa do súťaže o zamestnanca mesiaca
- možnosť zapojiť sa do programu "nájdi si kolegu"

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

SAP - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Skúsenosti s riadením ľudí vo výrobnej spoločnosti min. 2 roky - AUTOMOTIVE výhodou
Skúsenosti s prácou v skladovom systéme SAP a dodacími listami
Práca s PC
Prax na VZV
Preukaz VZV triedy I-A, D, II- W1
Spoľahlivosť, ochota pracovať v tíme i samostatne, riadenie ľudí, precíznosť

RF, spol. s r.o. Malacky je najväčším závodom koncernu Richard Fritz GmBH so sídlom v Besigheime v Nemecku a hľadá vhodných kandidátov na obsadenie voľnej pracovnej pozície. Prosperujúca výrobná spoločnosť, ktorá sa zaoberá spracovávaním komponentov pre automobilový priemysel. Líder v oblasti obstreku skiel v Európe, hlavne vo výrobe tesnenia na bočné, zadné a strešné okná automobilov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Továrenská 15
901 14 Malacky
www.fritz-group.com
ID: 2425187   Dátum zverejnenia: 6.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1 100