Zmenový majster výroby

RF, spol. s r.o.

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1 190

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie a organizácia výroby na zmene podľa plánov výroby
Zabezpečenie plynulého chodu výroby
Stanovenie priorít a rozdeľovanie denných úloh
Riadenie objemu a kvality výroby podľa požiadaviek logistiky
Zadeľovanie pracovníkov do zmien
Kontrola a evidencia odpracovaných hodín pracovníkmi zmeny
Riadenie zaškoľovania zamestnancov, hodnotenie výkonov, bezpečnostné opatrenia
Technický stav strojov, nástrojov, zariadení v kooperácii s údržbou
Prijímanie nevyhnutných nápravných opatrení
Dodržiavanie BOZP
Účasť na riadení odpadového hospodárstva, na riadnom nakladaní s nebezpečnými látkami

bezplatná doprava do a zo zamestnania, v rámci CZ doprava z Břeclavi, Moravskej Novej Vsi a Lanžhotu
- dotované stravovanie
- motivačný prémiový systém
- 13. plat
- možnosť zapojiť sa do súťaže o zamestnanca mesiaca
- možnosť zapojiť sa do programu "nájdi si kolegu"

V prípade Vášho záujmu pošlite svoj životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov mailom alebo poštou na uvedenú adresu.
Vybraných uchádzačov budeme konaktovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2018 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax v oblasti výroby - pref. automobilový priemysel - na riadiacej pozícii - min. 2 roky
Znalosť povinností riadiaceho pracovníka v zmysle zák. č. 124/2006
Technická zdatnosť, organizačné schopnosti, aspoň základné znalosti z VDA 6.1

RF, spol. s r.o. Malacky je najväčším závodom koncernu Richard Fritz GmBH so sídlom v Besigheime v Nemecku a hľadá vhodných kandidátov na obsadenie voľnej pracovnej pozície. Prosperujúca výrobná spoločnosť, ktorá sa zaoberá spracovávaním komponentov pre automobilový priemysel. Líder v oblasti obstreku skiel v Európe, hlavne vo výrobe tesnenia na bočné, zadné a strešné okná automobilov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Továrenská 15
901 14 Malacky
www.fritz-group.com

Kontakt

ID: 2405935   Dátum zverejnenia: 3.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1 190