Strojný mechanik / elektrotechnik (silnoprúd)

RF, spol. s r.o.

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
930

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montážne, nastavovacie, kontrolné a opravárenské práce elektrických strojov a zariadení
Starostlivosť o elektronické časti zariadení a strojov
Programovanie ovládacích prvkov, nastavovanie snímačov
Komunikácia v rámci odd. údržby a výroby
Údržbu strojov a výrobných zariadení podľa dokumentácie
Preventívne prehliadky strojov a zariadení podľa plánov údržby
Montáž, údržba a kontrola ďalších zariadení v priestoroch firmy

Práca v perspektívnej a expandujúcej organizácii so zahraničným know-how a s možnosťou profesionálneho rastu a osobného rozvoja.
Bezplatná doprava do a zo zamestnania, v rámci CZ doprava z Břeclavi, Moravskej Novej Vsi a Lanžhotu
- dotované stravovanie
- 13. plat
- motivačný prémiový systém
- možnosť zapojiť sa do programu "nájdi si kolegu"

V prípade záujmu zašlite svoj životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov na uvedenú e-mailovú adresu.
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, strojárske

Počet rokov praxe

2

- osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike v zmysle vyhl. § 22 - 23
- min. 2 roky praxe
- manuálna a technická zručnosť
- technické myslenie
- flexibilita, zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť
- organizačné schopnosti

RF, spol. s r.o. Malacky je najväčším závodom koncernu Richard Fritz GmBH so sídlom v Besigheime v Nemecku a hľadá vhodných kandidátov na obsadenie voľnej pracovnej pozície. Prosperujúca výrobná spoločnosť, ktorá sa zaoberá spracovávaním komponentov pre automobilový priemysel. Líder v oblasti obstreku skiel v Európe, hlavne vo výrobe tesnenia na bočné, zadné a strešné okná automobilov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Továrenská 15
901 14 Malacky
www.fritz-group.com
ID: 1748387   Dátum zverejnenia: 4.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   930