Project Consultant Manager

REYNAERS ALUMINIUM s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.02.2021
1 700 - 2 200 EUR/mesiaczákladná mzda +mesačná odmena, ročný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinácia projektov a technické poradenstvo
- produktové poradenstvo a podpora predaja
- príprava technických riešení, návrh riešení v spolupráci s architektom a projektantom, investorom na developerskych a privátnych projektoch
- konzultácie a návrhy technického riešenia projektu
- sledovanie nových trendov, materiálov, projektov, konštrukcií, noriem v stavebníctve
- kooperácia s technickým oddelením materskej firmy
- projekty business centrá, rezidencie, rekonštrukcie, polyfunkcie, obchodné centrá, hotely, privátne domy a pod. na Slovensku
- príprava na kongresy, školenia, prezentácie, marketing

služobný automobil , ročný bonus
mobilný telefón, cestovanie, flexibilný pracovný čas, home office, HUBHUB
školenia, podpora centrály, databázy
mladý tím, práca v atraktívnom modernom coworkingu
27 rokov na trhu

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce: Bratislava - kancelária
Služobné cesty: SR

Vyberove konanie sa bude konat do mesiaca od uverejnenia ponukoveho inzeratu, prípadne osobny pohovor vybranych uchadzacov a jedno finalne kolo.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické,stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

4

Počet rokov praxe

7

Požiadavky na kandidáta:
- VS vzdelanie – STU STAVEBNA, katedra PS resp. iba odbory súvisiace so stavebníctvom
- Prax v obore cca 5-7 rokov
- Ovládanie PC užívateľské, aktívne AutoCAD
- Jazyk: komunikatívna ANG
- Vodičský preukaz sk. B - prax

Reynaers Aluminium je popredný špecialista na vývoj a výrobu inovatívnych, udržateľných hliníkových riešení pre okná, dvere a fasády. Spolu s našimi partnermi sa zameriavame na vytváranie energeticky účinných, zodpovedne vyrobených produktov, ktoré majú význam pre domácnosti, budovy a ľudí, ktorým slúžia.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4005530  Dátum zverejnenia: 27.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac