Kontrolór kvality

REWOTEC Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Malacky
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihned
Ponúkaný plat (brutto)
6,0€-6,50€ / hodina + priplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odstraňovanie nedostatkov v oblasti zabezpečovania kvality dodávaných dielov a komponentov v automobilovom priemysle
- sortovacie a triediace práce
- vstupná, medzioperačná a výstupná kontrola
- mechanické úpravy a opravy
- zváranie TIG/MIG - výhodou

Spoločnosť poskytuje služby v oblasti kontroly kvality a sortovacích prác pre automobilový priemysel. Hľadame do spolupráce šikovných ľudí, ktorý maju skúsenosti s kontrolou lakovaných dielov, interierových častí(plast,koža,koženka), ale aj el.káblové zväzky, apd.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2017 (ostáva ešte 69 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

vyhodou technicke znalosti, skúsenosti s vizuálnou kontrolou - lakované diely, zvaranie TIG/MIG...

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

schopnosť pracovať v tíme, časová flexibilita, pracovitosť, vynikajúci zrak a sluch, doslednosť

Firma Rewotec založená v roku 1996, je dôležitým partnerom v automobilovom priemysle a jeho najdôležitejšich dodávateľov. Na slovenský trh sme sa zaradili v roku 2014 a momentálne rozširujeme základňu našich stálych poskytovatelov služieb.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Agatova 10/a
841 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Frank Deiters
Tel.: 0905 837 482
E-mail: poslať životopis
ID: 2103938   Dátum zverejnenia: 9.10.2017