8 - 11 EUR/hod.

Konštruktér

Revol TT Consulting s.r.o.

Miesto práce
Vlárska 28, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• konštrukčný vývoj výrobkov/komponentov/zostáv
• projektovanie a kreslenie podľa zadaných špecifikácií
• tvorba 3D a 2D konštrukčnej dokumentácie
• výpočty a ich optimalizáciu pomocou výpočtových a simulačných nástrojov - spracovanie pevnostných, rozmerových a pomocných výpočtov
• tvorba technickej dokumentácie k vyvíjanému výrobku (výkresová, konštrukčná, výrobná dokumentácia)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

- Základná zložka mzdy (brutto) od 8,00 eur/ hod. a ďalšie odmeny + 10% flexibilná zložka, každý uchádzač sa posudzuje individuálne na základe pracovných skúseností a zručností.

- stabilné pracovné miesto, istota zamestnania v prosperujúcej spoločnosti
- zabezpečené stravovanie v areáli spoločnosti
- zabezpečené ubytovanie v areáli spoločnosti
- príplatky za prácu nadčas
- dobré pracovné prostredie
- dobré sociálne prostredie (organizovanie firemných a športových podujatí)
- ochranné a pracovné prostriedky a lekárske prehliadky zabezpečuje zamestnávateľ
- možnosť profesionálneho a odborného rastu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

2

RTC je technologická spoločnosť s 80 členným tímom odborníkov vo viacerých vedných a priemyselných disciplínach ako: Inžiniering & Dizajn, Presná strojárska výroba, Automatizácia & Robotika, Elektroprojekcia, Špeciálne aplikácie zvárania, Vákuová technika, Montáž & Inštalácia, Inšpekcia kvality, Testovanie, Mikrobiológia, Chemické inžinierstvo.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Vlárska 28
917 01 Trnava
ID: 3797374   Dátum zverejnenia: 28.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   - Základná zložka mzdy (brutto) od 8,00 eur/ hod. a ďalšie odmeny + 10% flexibilná zložka, každý uchádzač sa posudzuje individuálne na základe pracovných skúseností a zručností.