Lukratívna práca na 9 mesiacov (Montážnik)

Revol TT Consulting s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
09.12.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
5,00 + 10% flexibilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca spočíva vo výrobe a skladaní trubkových vozíkov a ich výplní.

- výroba podľa definovaného dizajnu a rozloženia (podľa predlohy)
- delenie materiálu na píle, rezačke
- odihlovanie, začisťovanie
- ľahká montáž pomocou kľúčov, skrutkovačov, elektrického ručného náradia a pod.
- značenie vozíkov

Ponúkané výhody

Ponúkame:
-5,00 eur/hod. + 10% flexibilná zložka+ stravné lístky
-prácu dobrom kolektíve
-zabezpečujeme pracovné oblečenie, potrebné školenia, odvoz na pracovisko

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- základné mechanické zručnosti
- schopnosť používať mechanické ručné náradie
- tímová spolupráca
- disciplína a zmysel pre detail

Hlavnou činnosťou spoločnosti je strojárska výroba a vývoj komponentov pre všetky odvetvia priemyslu. Sme dodávateľom v oblasti opracovania, montáže a vývoja strojných celkov so zameraním na najvyššiu kvalitu a spokojnosť zákazníka. V súčasnosti naša spoločnosť spolupracuje so širokým spektrom firiem z rôznych výrobných odvetví. Schopnosť pružne reagovať na širokú škálu zákazníckych požiadaviek je primárne determinovaná využitím moderných postupov a technológií.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Vlárska 28
917 01 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomáš Vavro
Tel.: +0915070853
E-mail: poslať životopis
ID: 3462262   Dátum zverejnenia: 6.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   5,00 + 10% flexibilná zložka