Elektromontér/elektrikár

REVMONT-EZ s.r.o.

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
13 EUR/hod.Mzda na hodinu: 10-13 EUR, nemecky hovoriaci sú finančne zvýhodnení.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Frézovanie a sekanie otvorov a rýh do stien a podláh.
Montáž káblových trás.
Montáž bytových rozvádzačov.
Montáž priemyselných rozvádzačov.
Montáž a inštalácia technických zariadení elektrických.
Inštalácia káblového vedenia.
Inštalácia dátového vedenia.
Zapájanie elektrických vypínačov, zásuviek, rozvádzačov, spínačov, prípojok, ističov, poistiek, transformátorov, svietidiel a ostatných zariadení.

Slovenská pracovná zmluva, práca je turnusová, v 4 členných skupinách. Zamestnanci majú k dispozícii elektrické náradie zn.HILTI, kompletne vybavené služobné vozidlo, osobné pracovné náradie.
Zamestnávateľ uhrádza ubytovanie aj dopravu služobným vozidlom na miesto výkonu práce a späť.
!!! HODINOVA MZDA NETTO : 13 EUR !!!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pri všetkých úrovniach vzdelania požadujeme platné osvedčenie podľa §16 zákona č. 124/2006 Z.z. / §21 elektrotechnik, §22 samostatný elektrotechnik, §23 elektrotechnik na riadenie činnosti alebo na riadenie prevádzky /.

Sme spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti elektromontážnych služieb a ponúkame prácu pre elektrikárov v Nemecku a Luxembursku.

Levočská 1484/52
064 01 Stará Ľubovňa
ID: 3634725  Dátum zverejnenia: 3.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 13 EUR/hod.