Revízny technik VTZ PZ

Revízna spoločnosť SR s. r. o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiacodmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva odborné prehliadky a skúšky plynových zariadení.
Spracováva protokoly o vykonaných odborných prehliadkach a skúškach v zmysle STN a EN a interných smerníc.
Sleduje aktuálne normy v zmysle svojich oprávnení a podľa svojej pracovnej činnosti a riadi sa nimi.
Požiadavkou pre uchádzačov je vlastniť platne osvedčenie (opravnenie) v rozsahu B f,g,h

- nadštandardné finančné ohodnotenie
- príjemný kolektív
- služobný automobil aj na súkr. účely
- firemné akcie
- odmeny
- silné zázemie úspešnej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme Vám za záujem.
Vážime si Vašu dôveru a záujem.
Každý životopis starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme najneskôr do 2 týždňov po zaslaní životopisu kontaktovať.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- chuť učiť sa a pracovať na sebe
- zodpovednosť
- precíznosť
- komunikatívnosť
- asertivita

Revízna spoločnosť SR a jej dcérske spoločnosti pôsobiace v každom kraji Slovenskej republiky sa venujú odborným skúškam, prehliadkam a servisu vyhradených technických zariadení plynových najmä v domácnostiach rodinných domov, čím predchádzame nešťastiam spôsobenych unikom plynu.
ID: 4791482  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac