Reagujte bez životopisu

Práca v lese v Nemecku (Pilčík)

REVITAL WOOD s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
júl-august

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme pilčíkov na prácu do Nemecka./lokalita Durínsko/ práca celoročne.Pracuje sa prevažne v slovenskom kolektíve.Turnusy 3+1 alebo podľa dohody.Požadujeme prax v odbore,živnosť a
vybavenie.Cudzí jazyk výhodou.Ubytovanie zabezpečujeme.Ponúkame prácu v stabilnej lesníckej spoločnosti s pravidelnými úhradami faktúr.Prosím volať len vážny záujem.

príspevky na ubytovanie,príspevky na cestovanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

lesný pracovník

Počet rokov praxe

2

Spoločnosť REVITAL WOOD s.r.o dlhodobo vykonáva lesné práce v Nemecku.Našou prioritou je profesionálny prístup a spoľahlivosť,vďaka čomu neustále rastie dopyt zo strany zahraničných klientov.Disponujeme vlastným lesníckym vybavením,v prípade uchádzačov s praxou a bez vybavenia vieme zabezpečiť..Ponúkame stabilnú prácu v lesníckej spoločnosti s pravidelnými úhradami faktúr.Neváhajte nás kontaktovať,s úctou REVITAL WOOD s.r.o
ID: 4122677  Dátum zverejnenia: 15.7.2022