Reagujte bez životopisu

Práca/brigáda popri zamestnaní, príležitosť pre kohokoľvek šikovného (sprostredkovateľ obchodu)

Revise, a.s.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Nástup možný ihneď.
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Jednoduchá a nenáročná práca formou sprostredkovania obchodu.
• Svojou aktívnou činnosťou nám umožniť uzatvárať a uskutočňovať obchody, predaj tovaru novým zákazníkom v súlade s našou obchodnou činnosťou a ponukou, ktorú najdete na www.revise.sk
• Byť súčasťou našej expanzie.
• Práca kdekoľvek na Slovensku.

• Rýchle a nenáročné zaškolenie.
• Absolútne flexibilný pracovný čas, len vtedy a tak, ako Vám to bude vyhovovať, koľko času a energie budete sami chcieť tomu venovať.
• Bez akýchkoľvek „musím“, len ak budete chcieť, budete s tým spokojní, máte možnosť, nevyužité schopnosti a trochu času.
• Vy len identifikujete, oslovíte a nasmerujete potencionálneho zákazníka k nám a my sa postaráme o všetko ostatné.
• Možnosť stabilnej a dlhodobej spolupráce.
• Pôsobnosť na celom Slovensku.
• Odmeňovanie formou provízie z uskutočnených obchodov, závislá ako sa darí, ale v priemere počítame od 500 do 2500 eur mesačne, pre šikovných je to neobmedzene.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Pozícii vyhovujú všetci šikovní, poctiví a zodpovední uchádzači s ochotou pracovať.
• Stredoškolské a vyššie vzdelanie pomôže, ale nie je podmienkou.
• Vhodné aj pre šikovných študentov.
• Empatia a komunikačné schopnosti.

Sme slovenská obchodná spoločnosť a zapodievame sa poskytovaním profesionálnych čistiacich, ošetrovacích a dezinfekčných produktov, systémov a služieb, ktoré účinne integrujú čistiace prostriedky, stroje, upratovacie pomôcky a programy na čistenie. Ponúkame produkty a služby, ktorými vieme našim zákazníkom prispievať k čistote, zvyšovaniu hygienického štandardu, zvyšovaniu produktivity, znižovaniu hygienických rizík a znižovaniu prevádzkových nákladov. Všetko, čo robíme, je založené na našom presvedčení, že čistota a hygiena sú životne dôležité a tým sa zaväzujeme k životne dôležitej službe.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3914530  Dátum zverejnenia: 21.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 500 EUR/mesiac