Projektant ELEKTRO

REVELS s.r.o.

Miesto práce
Pod kaštiel'om, Dubnica nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
2 000 EUR/mesiacodmena za nadčasy, letný a zimný bonus k mzde

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tvorba projektovej elektro dokumentácie
- znalosť projektovania NN, VN prípadne MaR a SLP
- zhotovenie dokumentácií pre stavebné povolenia, realizáciu stavby, skresľovanie
skutočných stavov, štúdie, výpočty
- spolutvorba kalkulácií
- komunikácia s klientom a koordinácia s ostatnými projektovanými profesiami
- komunikácia s dodávateľmi
- riešenie technických problémov na stavbe, identifikácia závad a chýb v projekte s
projektovým manažérom
- Anglický príp. Nemecký jazyk výhodou - čítanie technickej dokumentácie
- miesto výkonu práce v Dubnici nad Váhom (s občasnými výjazdmi na
miesta realizácie zákaziek)

- podieľanie sa na realizácii veľkých projektov v elektro priemysle a stavebníctve
- práca v SW platforme AutoCAD, ElProCAD a EPLAN
- Sick days
- možnosť osobného rastu a rozvoja
- príjemné pracovné prostredie
- motivujúce mzdové ohodnotenie
- mobilný telefón
- automobil
- technika na vyššej úrovni
- tímová spolupráca

NEFINANČNÉ BENEFITY:
- rozvoj znalostí a zručností formou školení
- team buildingy
- priamy kontakt s vedením spoločnosti
- priama zodpovednosť (podľa schopností kandidáta) za vedenie projektu, tímu,
komunikáciu s klientom, subdodávateľmi, koordinácia profesií

Ak sa ti ponuka zapáčila a spĺňaš naše požiadavky zašli nám svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika alebo podobný technický smer, Vyhláška 508/2009 Z.z. §23

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
AutoCAD - Mierne pokročilý
ElProCAD - Mierne pokročilý
EPLAN - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

- samostatnosť
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- komunikatívnosť
- otvorenosť

Spoločnosť REVELS s.r.o. vznikla založením v roku 2007. Od vzniku našej spoločnosti poskytujeme zákazníkom komplexné služby v oblasti elektriky a energetiky. Zameriavame sa na realizáciu a servis slaboprúdových, silnoprúdových elektrických inštalácií. V našom tíme máme ľudí z rôznym elektro zameraním ako elektroprojektanti, revízny technici ale aj elektrikári s dlhoročnou praxou.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4525372  Dátum zverejnenia: 22.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac