Reagujte bez životopisu

Manager predaja – Slovak Craft Distribution

REVA Bojničky, a.s.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
marec 2023
1 150 EUR/mesiaczákladný plat 1150 eur, + systém odmien na základe stanovených výsledkov do značne motivujúcej úrovne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V roku 2023 budujeme obchodný tím a hľadáme perspektívneho obchodníka, ktorý by nám pomohol s rozvojom obchodu. „Pomôcť s rozvojom“ znamená mať jasnú predstavu ako má obchodný tím fungovať, preto je miesto vhodné hlavne uchádzača s aspoň 2-ročnými skúsenosťami na podobnej pozícii.
Sme skupina etablovaných lokálnych craft značiek a našim cieľom vytvoriť efektívnu distribúciu a obchodné oddelenie.
Ak ťa zaujíma obchod, práca v teréne a máš chuť skúsiť nový projekt v distribúcii kvalitných lokálnych remeselných značiek vína, piva, nealka a kávy, pošli nám svoj životopis a staň sa súčasťou nášho mladého tímu.

KOHO HĽADÁME?

Vytvárame tím, ktorý sa bude zaoberať predajom našich produktov v segmente hotelov, reštaurácií, kaviarní, ale tiež predajné miesta ako fastfoody, čerpacie stanice a pod. Hľadáme motivovaného člena obchodného tímu, ktorý nám pomôže s rozvojom obchodu primárne v regióne Bratislava, Trnava, Nitra.

ČO BUDE TVOJOU ÚLOHOU?

- Participácia na vytvorení fungujúceho obchodného a distribučného systému
- Priamo v teréne vyhľadať, vytvoriť a udržiavať vzťahy so zákazníkmi a partnermi. Cieľom je zvýšiť dostupnosť našich produktov.
- Zaistenie dostatočného stavu zásob u partnerov, dodržiavanie merchandising postupov
- Dodržiavanie dohodnuté obchodné aktivity
- Byť k dispozícii zákazníkom ideálne v úzkom osobnom kontakte vo zverenom regióne.

PREČO SI ZVOLIŤ TÚTO PRÁCU?

• Pre šancu byť pri zrode úspešného obchodného projektu
• Veríme, že pre motivujúci systém finančného ohodnotenia
• Pre možnosť pracovať s nami - výrobcami kvalitných lokálnych produktov s príbehom
• Pre tvoje uplatnenie v mladej ambicióznej firme so značným rozvojovým potenciálom a osobným vplyvom na výsledok

SI TEN PRAVÝ, HĽADÁME PRÁVE TEBA?

• Máš vycibrenú chuť, dobrý rozhľad a predajné skúsenosti v segmente výrobkov piva, vína, nealka a kávy
• Mal si kontakt a skúsenosti so zákazníkmi v segmente hotelov, reštaurácií, kaviarní, prípadne fastfoodov a malých obchodov?
• Vieš si účelne riadiť a naplánovať svoj pracovný čas, schôdzky, obchodné cesty?
• Nechýba ti motivácia dosahovať stanovené ciele?
• Máš minimálne SŠ vzdelanie s maturitnou skúškou?
• Máš znalosti práce s PC a hovorí ti niečo ekonomika obchodu?
• Si aktívny vodič a rád jazdíš?
• Bývaš v regióne TT/BA/NR?

AKÝ JE ĎALŠÍ POSTUP?

1. Zašlite nám Váš životopis
2. Vybraným uchádzačom sa ozveme telefonicky, zodpoviete nám prípadné dotazy a dohodneme si termín pohovoru /nevybraným uchádzačom pošleme mail/
3. Stretnete sa osobne s manažérom
4. Finálne kolo výberu priamo vo firme a s obchodným tímom

Pripojte sa k nám, tešíme sa na Váš životopis a záujem :)

• Služobný automobil aj pre súkromné použitie
• Produktová podpora a nákup produktov za zvýhodnené ceny
• Vstupy na kultúrne akcie, festivaly, ktorých budeme súčasťou
• Mobilní telefón, tablet/pc

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2 roky

Počet rokov praxe

2

Vinárstvo BAYNACH je producentom vín a zároveň súčasťou projektu Slovak Craft Distribution, ktorého cieľom je efektívna distribúcia menších lokálnych značiek na SK trhu. V rámci projektu SCD sortiment tvorí viac ako 50 produktov v segmente nápojov a kávy.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4510834  Dátum zverejnenia: 31.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac